Goodka
Moderator
Cześć wszystkim nowym na pokładzie
Możecie pisać do @Ika89.... w wiadomości prywatnej jakie macie terminy porodu, a ona wpisze was na listę, która jest na pierwszej stronie wątku 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Hej. To wizytujemy tego samego dnia 29.04Cześć chciałam się dołączyć do was. Jestem juz mamą jednego dziecka. Mam syna z października 2018r. Teraz termin z OM na 15.11 a ostatniego usg z wczoraj na 19.11 serduszko biję 6+4. Następne usg dopiero na 29.04
JaKtoś ma dziś wizytę?![]()
Ja mam dzisiaj wizytęKtoś ma dziś wizytę?![]()
U mnie też na początku 7 tyg nie czułam piersi. A na wizycie 7+5 było wszystko dobrze. Do tej pory prawie nie czuję.A ja od rana wpadam w panikę, bo drugi dzień jak biustu nie czuje i senność jest mniejsza... Panikuje że to źle bo to dopiero 7tydzien... Pocieszcie mnie jakoś bo wizyta w czwartek dopiero![]()
Ale na początku czułaś? Bo ja czułam i przestałam. I głupia stara baba a panikuje na dzieckoU mnie też na początku 7 tyg nie czułam piersi. A na wizycie 7+5 było wszystko dobrze. Do tej pory prawie nie czuję.
Ja najpierw przyszłam w 4 tygodniu, ale nic nie było widać, więc kazał mi przyjść za 2 tyg. Wtedy już było widać zarodek z serduszkiem i kazał mi przyjść za miesiącDziewczyny jak często robicie USG ? Mam pakiet PZU i chodzę tak co dwa tygodnie mniej więcej czy to nie za często?