reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Hej, byłam dziś na wizycie w swojej klinice. Niestety, ale mamy aniołka 😞 beta dziś spadła do 112 tysięcy, progesteron ogromny 187 🙈, ale bąbelek przestał się rozwijać. Odstawiam leki i czekam na poronienie.
Trzymajcie za mnie kciuki.
Życzę wam wszystkiego co najlepsze, tych wyczekanych bąbelków i spokojnych 9 miesięcy 😘
Bardzo mocno Cię sciskam 🙁
Trzymaj się jakoś ✊🏻💪
 
reklama
Hej, byłam dziś na wizycie w swojej klinice. Niestety, ale mamy aniołka 😞 beta dziś spadła do 112 tysięcy, progesteron ogromny 187 🙈, ale bąbelek przestał się rozwijać. Odstawiam leki i czekam na poronienie.
Trzymajcie za mnie kciuki.
Życzę wam wszystkiego co najlepsze, tych wyczekanych bąbelków i spokojnych 9 miesięcy 😘
Trzymaj się w tych trudnych chwilach,wiem dobrze, co przechodcisz i pamiętaj,że po burzy zawsze wychodzi ☀️ jestem z Tobą myślami
 
Cześć dziewczyny ❤️
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie i czy któraś tu jeszcze czasami zagląda, ale tak jak mówiłam kiedyś zawsze będę mieć sentyment do listopadowych mam. I mimo, ze mi nie było dane z Wami dłużej być to często o Was myśle ❤️ mam nadzieje, ze jesteście dalej w tym samym składzie 😘 ogromnie trzymam za wszystkie kciuki i będzie mi ogromnie miło, jeśli ktoś się odezwie i powie co u Was ✊❤️✊
 
Muszę nadrobić wpisy z całego dnia, u nas dziś bardzo intensywnie. Byliśmy w sklepie 8 gwiazdek, byliśmy oglądać wózki i się rozeznać (czas oczekiwania na wózek na zamówienie może być nawet 12 tygodni!). Byłam w lumpie i nakupiłam rzeczy za 200zł (wyszło po 6zl niecałe za rzecz), zawiozłam zaświadczenie do pracy, złożyłam deklaracje do położonej środowiskowej. Galeria handlowa, kupiłam dwa staniki w h&m. I dzień zakończony pizzą.
 
Cześć dziewczyny ❤️
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie i czy któraś tu jeszcze czasami zagląda, ale tak jak mówiłam kiedyś zawsze będę mieć sentyment do listopadowych mam. I mimo, ze mi nie było dane z Wami dłużej być to często o Was myśle ❤️ mam nadzieje, ze jesteście dalej w tym samym składzie 😘 ogromnie trzymam za wszystkie kciuki i będzie mi ogromnie miło, jeśli ktoś się odezwie i powie co u Was ✊❤️✊
Mamy nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze!
 
Cześć dziewczyny ❤️
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie i czy któraś tu jeszcze czasami zagląda, ale tak jak mówiłam kiedyś zawsze będę mieć sentyment do listopadowych mam. I mimo, ze mi nie było dane z Wami dłużej być to często o Was myśle ❤️ mam nadzieje, ze jesteście dalej w tym samym składzie 😘 ogromnie trzymam za wszystkie kciuki i będzie mi ogromnie miło, jeśli ktoś się odezwie i powie co u Was ✊❤️✊
Cześć, akurat o tobie myślałam dziś rano 🙈 jak się trzymasz? Lepiej? 🥺
 
Cześć, akurat o tobie myślałam dziś rano 🙈 jak się trzymasz? Lepiej? 🥺
Oh jak mi miło ❤️ ja o Tobie tez myśle, nawet czasem podpatruję na kreseczkach 😁
Tak u mnie lepiej, bardzo upadłam psychicznie po tej stracie ale niw ukrywam tego i nie boje siw o tym mówić - taka po prostu jestem.
Ale czuje się już znacznie lepiej, coraz radośniej wracam do życia :) mam oczywiście chwile smutku i na pewno będą do mnie wracać, ale teraz staram się już tylko patrzeć w przyszłość ;)
Póki co jeszcze bez starań, bo zmieniam prace a chce mieć stabilna sytuacje ;) Jestem tez po rozmowie z genetykiem, wiem, ze jest u mnie podwyższone ryzyko trombofili ale trzymamy rękę na pulsie na „przyszłe” starania.
 
@Kulyyy1408 @Kotciara dziewczyny, super Was zobaczyć na forum ❣️ trzymam kciuki za Was, żeby wszystko Wam się ułożyło jak najlepiej ❤️
Raczej ostatnio nie zaglądamy, mamy osobna grupę do pisania. Skład w większości trzyma się podobnie ☺️
Teraz czas prenatalnych wiec duuuzo się dzieje 🌸
 
@Kulyyy1408 @Kotciara dziewczyny, super Was zobaczyć na forum ❣️ trzymam kciuki za Was, żeby wszystko Wam się ułożyło jak najlepiej ❤️
Raczej ostatnio nie zaglądamy, mamy osobna grupę do pisania. Skład w większości trzyma się podobnie ☺️
Teraz czas prenatalnych wiec duuuzo się dzieje 🌸
Wiem wiem, ze macie osoba grupę wykruszyłam się w trakcie zakładania jej, dlatego tak bardzo ciekawiło mnie czy u Was wszystko dobrze. Całym sercem jestem z Wami ❤️ czas tak szybko leci 🥹 duzooooo zdrówka dla Was wszystkich
 
reklama
Do góry