reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Oh jak mi miło ❤️ ja o Tobie tez myśle, nawet czasem podpatruję na kreseczkach 😁
Tak u mnie lepiej, bardzo upadłam psychicznie po tej stracie ale niw ukrywam tego i nie boje siw o tym mówić - taka po prostu jestem.
Ale czuje się już znacznie lepiej, coraz radośniej wracam do życia :) mam oczywiście chwile smutku i na pewno będą do mnie wracać, ale teraz staram się już tylko patrzeć w przyszłość ;)
Póki co jeszcze bez starań, bo zmieniam prace a chce mieć stabilna sytuacje ;) Jestem tez po rozmowie z genetykiem, wiem, ze jest u mnie podwyższone ryzyko trombofili ale trzymamy rękę na pulsie na „przyszłe” starania.
Bardzo się cieszę, że jest już lepiej ❤️ chyba wewnętrzny smutek już zawsze z nami pozostanie, ja przynamniej już nigdy nie będę patrzeć na listopad w ten sam sposób, ale musimy iść dalej 😔
Właśnie tak sobie myślałam, czy może jeszcze spotkamy się na mamusiach, może kiedyś 🙈
 
@Kulyyy1408 @Kotciara dziewczyny, super Was zobaczyć na forum ❣️ trzymam kciuki za Was, żeby wszystko Wam się ułożyło jak najlepiej ❤️
Raczej ostatnio nie zaglądamy, mamy osobna grupę do pisania. Skład w większości trzyma się podobnie ☺️
Teraz czas prenatalnych wiec duuuzo się dzieje 🌸
Ja również trzymam za was kciuki, za każdą z was ❤️ rośnijcie zdrowo ❤️🙈
 
Bardzo się cieszę, że jest już lepiej ❤️ chyba wewnętrzny smutek już zawsze z nami pozostanie, ja przynamniej już nigdy nie będę patrzeć na listopad w ten sam sposób, ale musimy iść dalej 😔
Właśnie tak sobie myślałam, czy może jeszcze spotkamy się na mamusiach, może kiedyś 🙈
Choć bardzo bym chciała, zeby tak było i żebyśmy dostawały razem do końca, to jednak życzę Ci z calego serca byś nie musiała na mnie czekać ❤️ bo póki co przez jakiś czas do staraczek nie dołączę, potrzebuje więcej czasu…
 
Choć bardzo bym chciała, zeby tak było i żebyśmy dostawały razem do końca, to jednak życzę Ci z calego serca byś nie musiała na mnie czekać ❤️ bo póki co przez jakiś czas do staraczek nie dołączę, potrzebuje więcej czasu…
Rozumiem, nie możesz robić nic wbrew sobie 😔 ja znów czuje, że mi może jedynie pomóc szybka kolejna ciąża, ale boje się, że się tylko na tym przejadę 😔
 
Hej babeczki!
Termin 15.11, jestem po badaniach prenatalnych i zastanawiam się nad wyrostkiem płciowym na tym zdjeciu - co myślicie? Chłopak czy dziewczynka? :D
 

Załączniki

  • B09FE23A-5479-4121-A1E4-E15819842E96.jpeg
    B09FE23A-5479-4121-A1E4-E15819842E96.jpeg
    76,6 KB · Wyświetleń: 79
Cześć dziewczyny :) gratulacje! Ja mam termin na 25.11, więc dopiero co zaczęłam drugi trymestr. Też jestem już po prenatalnych i lekarz powiedział, że na 90% będzie chłopczyk 🥹 dziś mam wizytę u swojej lekarki i zobaczymy co ona powie 😁
Jak się czujecie?
 
reklama
Hej babeczki!
Termin 15.11, jestem po badaniach prenatalnych i zastanawiam się nad wyrostkiem płciowym na tym zdjeciu - co myślicie? Chłopak czy dziewczynka? :D
Nie znam się zbytnio na tych wyrostkach , u mojego dzidzia wyglada to bardzo podobnie , lekarka chciała nam powiedzieć tak na 80%- 90% jakiej płci mam lokatora w brzuszku ale poprosiłam żeby nie mówiła póki nie mamy 100% pewności 😝 troszkę cierpliwości i dowiemy się wszystkiego ✊🏻
 
Do góry