reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Marthusia bardzo silna i dzielna z Ciebie dziewczyna!
Wasza milosc dala wam dwojke kolejnych dzieci- jedno jeszcze w brzuszku ale to wspaniale i nigdy sie nie poddawajcie!zycze wam duzo szczescia i zdrowia:tak:
 
reklama
ja mam 25 lat jedna małpka juz na świecie a druga własnie postanowiła sie objawic
nie planowalismy tak szybko ale skoro moj facet taki celny to trudno damy rade
na poczatku byl szok ale juz jest ok chociaz ciagle sie przyzwyczajam hehe
i tak jest dla nas wielka zagadka jak to sie stalo i stawiamy na niepokalane poczecie :cool2:
robie dyplom w szkole filmowej w łodzi, mieszkam w warszawie na starej ochocie i jestem fotografem, duzo pracuje tez przy fabułach, na planach filmowych
ostatni film robiłam z Ignacym w brzuchu ;-)
teraz tez sie tak szykuje ;-)
 
wow. Kiedys tez marzylam o szkole filmowej, ale pozniej sama doszlam do wniosku, ze nie mam do tego zadnych predyspozycji. wstyd bylo w ogole na egzamin isc:-D
 
Witam jeszcze raz serdecznie nowe kolezanki!!!
Madga dlaczego ja nie widze twojej fotki???? leee

A ja mam urodzinki 12.02 rocznik 80 a imieniny 5.02
 
Kreciku nie widać fotek, bo jakiś błąd mają na serwerze albumu internetowego, z którego je pobrałam. Jak serwer odblokują to i te zdjęcia będą widoczne. Sama się tym faktem trochę wkurzam ale co zrobić..tylko milczeć i czekać...:wściekła/y:
 
reklama
Do góry