reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lodóweczki 2010 na NK !!!

zupelnie sie z Toba zgodze.Wczesniej mialam NK ale to sasiaki nie sasiadki ludzie ktorych na oczy wiele lat nie widzialam zaczeli mnie dodawacbo to przeciez musi wszystko wiedziec co gdzie i z kim...a ja takich wscipskich nie lubie i wykasowalam ...ale teraz mam znowu i jak zwykle ludzie mi wysylaja zaproszenia a ja poprostu nie dodaje ich bo nie potrzebuje zeby mi ktos tylek obrobilll....i jedno zjecie mam i jest dobrze...:))) haha
hmmm chyba sobie zrobie :) tym bardziej ze dzidzia bedzie na swiecie to bede mogla sie chwalic tym, na ktorych mi zalezy i ktorym ufam :)
 
reklama
A mój małż ostatnio tak na mnie spogląda, więc zaczynam się śmiać, bo wiem, że zaraz coś śmiesznego wypali, i go pytam co się tak gapi, a on mi na to: bo wyglądasz cudnie moja LODÓWECZKO NAJWYŻSZEJ KLASY! normalnie chłop się wczuł w nasze BB klimaty :-D:-D:-D

36_22_25[1].gif
 
ja generalnie od poczatku staram się chronić swoją prywatność na NK, więc nikt z zewnatrz nie wejdzie na mój profil, zdarza mi się nie akceptować kogoś, lub niestety nawet wyrzucic ze znajomych:eek:
 
Dziewczyny!
Zbieram numery telefonów chętnych do kontaktu sms-wego lutówek! Akcja została zaproponowana na wątku głównym....Dziś rozpowszechniam ją na inne...
Chodzi o to, że jak z jakąś dziewczyną nie będzie kontaktu przez forum (brak internetu lub ODPUKAĆ pobyt w szpitalu) to żeby był choćby minimalny kontakt sms-owy.
Poza tym numery na pewno przydadzą się w lutym,,,kiedy jedna po drugiej będziemy lądować na porodówkach!
Numery proszę wysyłać na priva.

Pozdrawiam serdecznie-
Ania


 
reklama
Do góry