reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lokówka.

Ja mam taką spłaszczoną złotą z babyliss, nie pamiętam jaki to model, wybaczcie. Jest naprawdę świetna, robi piękne fale, wyglądają tak naturalnie chyba dzięki temu nieregularnemu kształtowi. Nie była też droga, jakieś niecałe 150 zł płaciłam w euro.
 
reklama
Ja mam taką spłaszczoną złotą z babyliss, nie pamiętam jaki to model, wybaczcie. Jest naprawdę świetna, robi piękne fale, wyglądają tak naturalnie chyba dzięki temu nieregularnemu kształtowi. Nie była też droga, jakieś niecałe 150 zł płaciłam w euro.
Właśnie też ją ostatnio widziałam :) No, ale ja jakiś czas temu kupiłam sobie od nich lokówkę, która nadal działa świetnie, więc nie będę przecież zmieniała dobrze działającego sprzętu. Może po prostu kupię sobie prostownicę z tej linii ;)
 
Ja kręciłam włosy codziennie niestety wysoka temperatura niszczy włosy, o czym musicie pamiętać. Długo szukałam aż w końcu znalazłam rozwiązanie idealne dla siebie - trwała ondulacja w In Harmony :) polecam
 
No jasne, że kręcenie samo w sobie jakoś tam wpływa na włosy, wiec własnie dlatego warto zadbać o porządny sprzęt, żeby ingerować w budowę włosa i w jego kondycję w jak najmniejszym stopniu.
 
Trwała chyba jeszcze bardziej niszczy włosy niż kręcenie lokówką. Jak się boisz o swoje włosy to pomyśl o lokówce z sensorem. Babyliss ma taką linię sprzętów digital sensor, która sama sie dopasowuje do włosów, bo ma czujniki. Wiec taką lokówką czy prostownicą włosów nie zniszczysz, ja mam taką i jestem zadowolona, wreszcie mogę zapuścić włosy, bez podcinania ich co chwilę
 
Przy wyborze lokówki wart nie tylko pomyśleć o tym czy to renomowany producent, ale czy posiada konkretne funkcje, a mianowicie jonizacje. Lokówka (a także prostownica i suszarka) podczas pracy podgrzewają powietrze, a w nim powstają jony dodatnie - to one wysuszają włosy i sprawiają, że są kruche i łamliwe. Jeżeli lokówka posiada funkcję jonizacji to znaczy, że podczas prac generuje jony, które neutralizują te dodatnie. Dzięki temu zabiegi lokówką nie mają destrukcyjnego wpływu na nasze włosy.
 
Ja żeby ograniczyć ilość używanych sprzętów, postawiłam na lokówko-suszarkę. Po co mam oddzielnie suszyć, prostować kręcić, jak mogę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdrowiej dla włosów i jaka oszczędność czasu. Zdecydowałam się na Babyliss AS545E z tej nowej linii Exclusive, ma różne końcówki, więc daje rózne możliwości. Naprawdę wielozadaniowy sprzęt.
 
Dziewczyny fajna promocja jest na neonet na urządzenia babyliss, m.in. lokówki, duże zniżki są, widziałam że nawet -35%. A wybór urządzeń całkiem spory, też jetem zdania, że lepiej wybierać sprawdzonego producenta bo mamy wtedy gwarancję tego że sprzet nam dłużej posłuży.
 
Ja żeby ograniczyć ilość używanych sprzętów, postawiłam na lokówko-suszarkę. Po co mam oddzielnie suszyć, prostować kręcić, jak mogę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdrowiej dla włosów i jaka oszczędność czasu. Zdecydowałam się na Babyliss AS545E z tej nowej linii Exclusive, ma różne końcówki, więc daje rózne możliwości. Naprawdę wielozadaniowy sprzęt.
Moja siostra jest też zakochana w tej firmie ;) Sama się zastanawiam, czy nie kupić sobie od nich lokówki, bo moja już ledwo działa, a skoro czytam tyle pozytywnych opinii no i są te promocje, to chyba zaraz się wybiorę jeszcze na małe zakupki ;)
 
reklama
Ja mam dwie lewe ręce i cieżko mi się włosy kręci zwykłą lokówką czy prostownicą to już w ogóle ;) Na szczeście na ostatnie urodziny dostałam od męża lokówkę automatyczną babyliss curl secret. No i to jest rewelacja, sama kręci włosy, moim zadaniem jest jedynie oddzielanie pasm włosów i trzymanie lokówki, reszta dzieje się sama ;)
 
Do góry