reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujace w 28 tc.

Ja jestem w 25 tygodniu, ostatnio dowiedziałam się, że mam łożysko przodujące częściowo, lekarz powiedział, że nie daje mi już szans na podniesienie. Czy faktycznie brak jest?
 
reklama
Ja jestem w 25 tygodniu, ostatnio dowiedziałam się, że mam łożysko przodujące częściowo, lekarz powiedział, że nie daje mi już szans na podniesienie. Czy faktycznie brak jest?

Może się jeszcze podnieść. Tylko pytanie na ile nachodzi na szyjka macicy?
Ja na polowkowych USG miałam centralnie przodujace A podczas porodu było Brzeźnie przodujace. Więc się podniosło, ale nie na tyle, żeby nie było przodujace.
 
Może się jeszcze podnieść. Tylko pytanie na ile nachodzi na szyjka macicy?
Ja na polowkowych USG miałam centralnie przodujace A podczas porodu było Brzeźnie przodujace. Więc się podniosło, ale nie na tyle, żeby nie było przodujace.
A miałaś jakieś plemienia czy krwawienia? I w którym tygodniu odbył się poród? Jestem strasznie wystraszona, lekarz powiedział, żeby się poprostu oszczędzać, nie dźwigać, tyle....
 
Do góry