reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lubin

Agusiakemisia na prywatną służbę zdrowia w Polsce też nie mogę narzekać, różnie nadal bywa z państwową. Trochę to denerwujące że mimo że 30% wynagrodzenia odciągane jest na różnego rodzaju świadczenia, nie ma szans na pańswtowe leczenie się u specjalisty, no chyba że się ma na tyle zdrowia i cierpliwości żeby czekac kilka miesięcy na wizytę :szok:.
 
reklama
Shiira spokojnie, niedługo będziesz miała wszystko w jednym paluszku. A gdzie wcześniej mieszkałaś?

agusiek w zasadzie sale są dwie, jedna do porodów rodzinnych, gdzie masz piłki do dyspozycji, fotel dla męża jakieś tam stolik i w zasadzie to wszystko (ja w niej rodziłam) jak masz możliwość to z niej skorzystaj (zasada jest taka, kto pierwszy ten lepszy, ale pytaj się, z tego co pamiętam ona jest bezpłatna, płaciło się tylko bodajże 10 zł za strój ochronny dla męża - tak mi się kojarzy), a druga sala jest trzyosobowa i niby można w niej rodzić rodzinnie, ale jeśli wszystkie rodzące się na to zgodzą, nie wiem jak to jest w praktyce, ale tak mi położna mówiła (tak w ogóle to polecam ci bezpłatną szkołę rodzenia w przychodni na gwarków - prowadzoną przez położne pracujące na bema) i są oddzielone takimi murkami na mniej więcej 1,50-1,70 metra. Porodu się nie bój, będzie dobrze!
 
Dziewczyny poleccie fajne miejsce do zabawy dla dzieci w Lubinie , zazwyczaj jak brzydko chodzimy do a-ku-ku może są jeszcze jakieś inne miejsca?
I jak to jest z wakacjami czy ktoś wie o jakichś zajęciach dla dzieci? Wiek 6.5 + , syn będzie chodził na pokolenie do mdk, ale dopiero w sierpniu , a przyjezdzamy na całe wakacje więc od połowy lipcado końca sierpnia .
 
Witam milo :)
Ja w Lubinie mieszkam od czerwca, i fajnie by bylo poznac jakas mame tutaj, bo tak naprawde ciagle dzieci, dom i dzieci, a nie mam zadnych znajomych.... :( przerazajace, bo wychowalam sie zupelnie gdzie indziej, ale chaialam wreszcie ulozyc cos po swojemu i jestem :-) wątek sie ożywi????
Mam cichą nadzieje... :sorry:;-):tak:
 
Witam Liza.
Ja jestem z okolic Lubina ale tuż po moim porodzie mamy w planach z mężem przeprowadzić się do Lubina. Puki co trwa remont mieszkanka ;) Mam nadzieje ze na sierpień już bedziemy mogli sie tam wprowadzić, chodź nie wiem jak ja sobie tam poradze przyznam że też nikogo nie znam :( mam tam dwie szwagierki no ale cóż nie przepadamy za sobą i nie utrzymujemy kontaktu ...
 
~poemka witaj :)
NO to jeszcze troche i remont sie skonczy ;-) ja tutaj mam tylko rodzine przyszlego męza wiec tez nie bardzo :p
Jak cos to pisz, to sie spotkamy hehe :)

A tutaj jaka cisza, masakra... :baffled:
 
reklama
reklama
Do góry