reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lubin

reklama
witam mam male zapytanie do mamusiek ktore zamieszkuja lubin, otoz sluszalam ze na gieldzie mozna tanio dostac ciuchy, chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie tak jest, poniewaz musze uzupelnic garderobe ale niewiem czy oplaca mi sie jechac taki kawal na zakupy. prosez powiedzcie cos na temat tej giełdy.
i przepraszam ze tak sie wam w watek wtracilam
 
aniołek jak chcesz tanio i fajnie to jedz do głogowa na trag tam mozna znalezc fajne ciuszki i dladzieci i dla sibie naprawde polecam:tak::tak::tak::tak::tak: owarty jest we wtorki i piatki
 
Dziewczyny teraz jest wyprzedaż w Tesco, ja zawsze uzupełniam małej tam garderobę i kupuje na zapas. Naprawdę się opłaca i dobrej jakości są ciuszki. Ostatnio kupiłam 3 bluzeczki, po przecenie kosztowały mnie tyle co jedna przed przeceną.
Mam pytanie, kiedy Wasze dzieci przestały spać w dzień??
Moja już nie śpi a ma dopiero 1,5 roku.
A co do spaceru, to wyprawa do Lubina to dla nas eskapada, ale może kiedyś się umówimy!
 
ja tez lubie rzeczy z tesco;-) wczoraj kupilismy małej sliczna bluzeczke z myszka minnie;-)
ale polecam tez w galerii H&M sa naprawde fajne ciuszki i tane a tym bardziej jak teraz sa wyprzedaze bylam wczoraj wiec polecam:tak:
co do spacerku to jak najbardziej jagna tylko kiedy:baffled::confused:
 
reklama
Zapraszam na wspólne spotkania w sali zabaw Kubusiowy Zakątek przy ul. Norwida 39.
Wy możecie napić się wspólnie kawki a dzieci będą się świetnie bawiły
Od 10.00-do 14.00 w tygodniu prowadzimy klubik gdzie możecie zostawić swoje pociechy pod naszą opieką.... Pozdrawiam:-)
 
Do góry