reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lubin

UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
 
reklama
Witam szkoda ze ten watek umarl. Jestem z Lubina mam 4 miesiecznego synka :) Rodzilam na Bema i jetsem meega zadowolona. Narazie pogoda nie sprzyja dlugim spacerkom ale na wiosne z checia bym sie spotkala z jakas mamusia z tego pieknego miasta. Halo kobitki odzywajcie sie. Pozdrawiam :-)
 
Halo, halo, halo!!! Ja też z Lubina!! A jaka samotna:-) I z wielkim niedosytem kolezanek gdyż w Lubinie mieszkam od 1,5 roku, a pochodzę z pomorza. Jestem mamą 4-miesięcznej Mai, która również z chęcią zapozna nowe koleżanki i kolegów:-)
Pozdrawiamy i czekamy na odzew;-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!!!!

ja jestem sporadycznie w lubinie ale mieszkam blisko bo w sobinie! i w zwiazku ze zblizajaca sie zimna- organizuje spotkanie!!!!

pisac sie ktora chetna i na kiedy Wam pasuje?
 
witajcie, jestem z legnicy :-) a o okolice lubina nie sa mi obce ;-)
mam dwoch rozrabiaczkow, co zreszta po suwaczkach widac,
serdecznie pozdrawiamy :-)
 
Hej Laski. Byłam z okolic Lubina a teraz Lubinianka. w końcu mamy swoje m:-D:-D:-D Jeszcze remont i już do Lubina zjeżdżamy<hura>
Piszcie co u Was??
a może jakieś letnie spotkanko, jest piekny plac zabaw koło PKS, teraz Aldiego;-):-D
 
reklama
Do góry