reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam się i ja :-)
Ja wczoraj odśnieżałam mojego aniołka, nowe kwiatki jej przyniosłam i miałam dobry humor już do końca dnia, cieszę się, że coś mogę dla niej zrobić :tak:

A ja dziś idę do lekarza z wszystkimi już wynikami badań, które mi zlecił i wynikami sekcji, więc okaże się czy w końcu poznam powód tego przedwczesnego porodu.

Miłego dnia Wam życzę, światełka dla Naszego przedszkola
[*]
[*]
[*]
[*]

Kasiu
ja dostałam @ 5 tyg po porodzie. Przez 3 dni miałam tylko niewielkie plamienia i już też zaczęłam schizować, ale potem już sie rozkręciło i nie miałam wątpliwości, że to @
 
Ostatnia edycja:
reklama
kaska co do @ to ja dobrze nie pamietam... wiem ze bylam jakos u gin bo wlassnie mialam tak jak ty po miesiacy @ przyszla a pozniej znowu jej nie bylo przez jakies 6 tyg, gin przypisal mi tebletki na wywolanie @ i juz pozniej bylo ok. byla juz regularnie, teraz sie spoznila 2 tyg i juz myslalam ale to tylko marzenia byly
monila u nas wszystkich pojawia sie suwaczki:)
 
a ja szukam po necie i znalazlam ze gdy sie nie karmi moze juz wystapic po 21 dniach i gdy nie ma goraczki ani silnych boli to wszystko w porzadku nie powiem wystraszylam sie ze to moze z wysilku bo ostatnie 2 dni to malowalam pokoj potem sprzatanie musielismy dokonczyc to co zaczelismy czyli pokoj dla starszego synka a zrezygnowac z przygotowan dla drugiego synka i serce mi pęka jak patrze gdzie miało byc lozeczko a moj synus jak malowalismy to tez pomagal i potem do nas mowi Ty mama tu malowalas tata tam ja tu a Alex najmniejszy to tam najnizsej bo wyzej by nie siegnal bo jest taki malutki cały czas mysli o braciszku nawet przed spaniem mowil ze bedzie koło niego spac i go przytulac
uciekam bo znowu sie rozklejam
mełego dnia życze
 
Monila ja dwa dni nie byłam u Nicoli pewnie już całkiem zasypana ale ja lubię taki ślicznie biały śnieg szkoda mi tylko tych płaskich pomniczków gdzie gdy śnieg zasypie to nie widać nic u mnie na płycie stojącej napisów nie zasypuje.Zgadzam się z Tobą niedługo będziemy się cieszyć z kolejnej ciąży ale żle napisałaś powinno być nie z WASZYMI tylko NASZYMI;)))
kaska294 ja też równo miesiąc pożniej dostałam okresu mimo,że praktycznie stało się to zaraz po tym jak przestałam krwawić po porodzie.
kaja2010 mam nadzieję,że ci wszystkie badania wyjdą dobrze a co do sekcji mam nadzieję,że da ci to odpowiedz na powód.
Buziaczki dla Was kochane i światełka dla wszystkich Aniołeczków
[*]
[*]
[*]
[*]
 
Dzień dobry!!!
kaska ja po porodzie krwawiłam trzy tygodnie tydzień przerwy i przyszła @, a teraz mam regularnie co 28 dni...
dziewczyny przedemną jeszcze kolonoskopia i jeżeli tam nic nie wyjdzie to będzie podejrzenie o zrosty... mam już dosyć tych lekarzy i badań, ale nie mam wyjścia muszę to zrobić...

dla Aniołków [*]
[*][
*]
 
jejciu włąnsie wrociłam z cmentarza... zasypane po kolana..ale dałąm rade i odsniezyłam mojego syneczka...:-) sama w sumie wygladałąm jak bałwan bo cały czas pada snieg....:-)


bartkowa kochana głowka do gory bedzie dobrze:-)
 
Bry!


U nas dalej pada śnieg a już jest nadmiar.
Ja też wybieram się dziś do Alanka bo pewnie wszystko zasypane bo nie byłam tam przez aż 5 dni.

Kaśka ja @ dostałam 7 tygodni po porodzie
Malinkaizi pewnie że będziemy się wspierały-musi być dobrze ja też się boję ale staram sie nie dopuszczać złych myśli-musi się udać

Dla naszych dzieciaczków
[*]

Miłego dnia Wam życzę
 
witam sie przy szybkiej kawusi, zaraz jade odebrać wianuszek dla Filipka, no i na cmentarz ulepić mu bałwanka:-D obiecałam mu, wczoraj ulepiłam Filipciowi na balkonie małego bałwanka....

Monila no właśnie jakies małe przejęzyczenie....My, a nie Wy :angry: Malinka musimy jej pupe sprać :tak:

Kaśka 19.02 u nas minie rok:-(

Molsza ja też 5 dni nie byłam, mam daleko na cmentarz i nie mam jak jeździć gdy mąż w pracy....

Bartkowa trzymamy kciuki, żeby to nie były zrosty....oj kochana...będzie dobrze....

Gosiulek to dobrze, ze Kacperek zdrowy:tak:

Dominika ja też tak bardzo bym chciała w ciązy być....tzn, już tak o tym nie myślę, ale w tym miesiącu mam tak że 24 mam dostać i ciągnie mnie brzuch tak w dół i juz sobie ciążę wkręcam....echhh....a miałam tego nie robić....może na siłe próbuję mysleć o czymś innym niż o rocznicy śmierci Filipka....
 
Hej, ja też witam po kawusi i wielu innych rzeczach...
Malinka, jak była u Nicolki to odsnieżyłam z pomniczka, ale bałam się więcej ruszać, bo nie wiedziałam co gdzie stoi i co mogłabym posuć. czyli tak delikatnie.
Zaraz zmykam do Szymcia, apteki i za obiad się biorę. Dzis żeberka. Ma ktoras jakis fajny przypis na pieczone żebeka. Przyznam, ze nie robiłam ich juz wieki.
Gasiulek super ze Kaspi zdrowiutki.
Dla Przedszkolaczków (*)(*)(*)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moolsza prawie w tym samym czasie będziemy oczekiwać na nasze dzieci. Ty będziesz rodzić naturalnie czy przez cc czy jeszcze nie rozmawiałaś o tym z lekarzem?
Bibiana ja też bez auta mam ciężko do Nicoli dojechać uwielbiam ten cmentarz taki mały ale niestety minus to z tym dojazdem a teraz w ten śnieg i w ciąży to już wogóle za szybko się ,męczę,żeby dojść od pociągu.
mamaszymusia2 dziękuję kochana za odśnieżenie ja to już wogóle boję się czegokolwiek dotknąć z jednego anioła farba schodzi,drugiemu się skrzydełko odłamało tylko czekam aż mi książka pęknie a i tak już pokrywka do
teelight pękła jak się ciepło zrobi to się wezmę za konserwację ale szlag mnie trafia bo jednej zimy nie przetrwało a miało się nadawać na zewnątrz:(
Miłego dnia Aniołkowe mamy:*
A ja dziś normalnie skrzydeł dostałam bo napisała do mnie dziewczyna która już urodziła i zostały jej zastrzyki Clexane i ma mi je wysłać mam jej zwrócić tylko za przesyłkę-aż się żyć chce ,że są na świecie jeszcze tak bezinteresowni ludzie:))))


 
Ostatnia edycja:
Do góry