reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

"Cierpiąc za nas […] przetarł szlak;
gdy nim idziemy, życie i śmierć uświęcają się i nabierają nowego znaczenia."

Niech więc Zmartwychwstały zapala w sercach pragnienie Nieba, które nam otworzył i nadzieję, która pomoże do Niego zmierzać drogami wiary i miłości.
Bo nawet kiedy wiara jest ciemnością, a Miłość jest ukrzyżowana to Boże drogi zawsze prowadzą do ŻYCIA!

Życzę więc Dziewczynki radosnego świętowania i wiosny
w sercu na naszą codzienność.



(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Dzisiaj wyjeżdzamy więc dlatego składam Wam już życzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy
i żeby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia
i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości
abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności
i niech symbol Boskiego odrodzenia był
i dla nas celem do spełnienia.
Wesołych Świąt.
swiii (3).gif
 
Sylwetka, ten z aniołkiem jest sliczny, zreszta oba są piekne. Obiecuję, ze dziś z Kubulkiem pomodlimy się za Jasia ( i nie tylko dziś).
Domi, super. Czyli wg wyliczeń z usg wypada tak samo jakbyś liczył od ostaniej miesiączki?
Gosiulek, Sylwetka dziękuję za życzonka.
Ja niestety dzis cały dzień w kuchni, gotowanie, sprzatanie itp. Jutro dzień będzie wolniejszy.

Dla naszych Aniołeczków (*) i dla Fasolinek- buziaczek.
 
Iwonko nie jest jak z ostatniej miesiaczki, mam 5 dni roznicy, ale tak jak bylo z Nikola termin wedlug usg bedzie sie zmienial

Życzę Wam wszystkiego naj naj naj lepszego
spełnienia najskrytszych marzeń
Zafasolkowanym szczęśliwego rozwiązania
a staraczkom szybciutkich 2 kreseczek


A ja ide dzisiaj dziewczyny postawić Nikolce wielkanocny stroiczek, zrobilam taki w koszu, zrobie zdjecie to wam pokaze. Balam sie wczesniej postawic zeby nikt nie ukradl tym bardziej ze nie mam gdzie go podpisac

Dla Naszych Aniołeczków
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
 
Kochane Mamusie, ja tylko szybciutko...

Życzę Wam nadziei, żeby Zmartwychwstanie niosło ze sobą przesłanie lepszego jutra. I w to należy wierzyć!

A Aniołeczkom kolorowych pisaneczek, usmiechu i radości, ze ich Rodzice w tym wyjątkowym dniu są pełni wiary na spotkanie z nimi.

A Foslineczkom, by rosły zdrowo.
Buziaki.
 
Ja również chciałabym Wam życzyć wszystkiego czego zapragniecie, by z pomocą Zmartwychwstałego Jezusa życie stawało się łatwiejsze, by świeciło słońce i rozjaśniało Wasze oczy, by nadzieja w sercu nigdy w Was nie zgasła. By droga do Świętości i szczęścia wiecznego razem z naszymi Dziećmi była przepełniona miłością i spokojem. i życzę wiele łask płynących od Boga, który umarł za nas byśmy my mogli żyć:*

Spokojnych Świąt Kochane:*
 
reklama
Do góry