reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

bibiana to wiosna sprzyja bocianow ostatnio widzialam chyba z 15 to znak ze beda fasolki i pewnie ty tez ja juz masz:) trzymam kciuki
ja jeszcze poczekam ... to nie moja pora na fasolke... ale andrzejek ma dac znac on bedzie wiedzial kiedy najlepiej:)
dla piotrusia
[*]
i dla ciebie skarbie najdrozszy
[*]
 
reklama
Agniesia oby tak było :)

Wiesz ja czuję, że jestem gotowa i mimo iż wiem, że nastepne dziecko zapełni pustke po filipku jestem gotowa....wiem, że Filipek nie bedzie zapomniany i bedzie miał szczególne miejsce w naszych sercach, z początku bałam sie ze bedziemy chcieli go zastapić, ale teraz wiem, że to nie tak....brakuje mi chaosu w naszym domu....i tego aby pamięć o Filipku była przekazywana, tak bardzo chce jego rodzeństwu pochwalic sie jakiego maja cudownego brata....ogólnie mam taki jakis etap, że chce sie pochwalic filipkiem....jaki był cudowny....
 
Witam się i ja z Wami;*
nati87 wieczór panieński to na prawdę świetna zabawa byłam chyba z pięć razy.Zawsze jest ubaw jak przyszła panna młoda dostaje prezenty najczęściej erotyczne,bielizna taki babski wieczór zawsze się udaje .
frogusia7 pewnie będzie ci ciężko ale dobrze,że wychodzisz z domu;*
Jaśniutkie światełka dla Piotrusia
[*] i Andrzejka
[*]







 
Dla naszego ukochanego Przedszkola*******
Dla Fasolek buziaki

Wpadłam tylko by powiedzieć, że BIBI trzymam kciukasy.
Oby tym razem...
Do wtorku!
 
Bibi trzymam kciuki zeby @@@ nie przyszla, kurcze podoba mi sie twoje podejscie ze jak nie teraz to za miesiac, jednak mysle ze teraz przyszedl juz czas:) i zycze ci tego z dwóch serduszek, tak jak kazdej z nas zeby wkońcu miala swoje maleństwo przy sobie juz na zawsze zawsze zawsze
frogusia wiem cosw o tym my tez mamay znajomych z synkiem o 6 miesiecy starszego od Nikoli i zawsze sie smielismy ze beda para, no niestety, ale jak do nich idziemy najczesciej zawoza malego do rodzicow, wiem ze mnie rozumia i wiem ze sa jedynymi osobami do ktorych bylabym w stanie pojsc i zobaczyc ich synka poplakac itp
 
Dziekuję dziewczynki za wsparcie, jesteście takie kochane. @ póki co nie przylazła, czekam do jutra i bedę testować, teraz mam etam wmawiania sobie ze i tak @ przyjdzie:-D no ale zobaczymy jutro musze zadzwonić do mojego ginka i umówić się na spotkanie w razie gdyby @ przylazła, a jak nie przylezie to będę mieć pierwszą wizytę:-D

Dla Aniołeczków kochanych (*)

całuję wszystkie fasolinki :tak:
nic lece do pracy, dzis cały dzień:-(
 
Witam was kochane...


bibi kochana trzymam mocno kciuki!!


ja zaniedługo musze wstac z łozka i zaczac nas szykowac bo jedziemy do babci na wies... dziadek wyszedł ze szpitala wiec trzeba go odwiedzic w domu... potem chyba bede miała gosci...i tak znowu kolejny dzien zleci... chyba dzis mam chandre...:-( bo juz od rana wylewa sie morze łez...:-( ehhh Karolku kochany gdybym mogła cofnac czas....napewno byłbys z nami... Kocham Cie Syneczku
[*]


Aniołeczka
[*]
 
mamaszymusia2 kochana we wtorek od rana nic nie będę robić bo z zaciśniętymi kciukami to się nie da;) Chciałabym, zaraz PO usłyszeć twój wesoły głos tak jak ostatnio po endokrynologu ,dobrze;))))))
Bibiana ale ty masz silną wolę ja już bym dawno testowała,teraz na 3 dni przed @ musiałam już sprawdzić. Czekam na najweselszy post z wyników testu -tak bardzo bym chciała,żebyś dołączyła do zafasolkowanych.
dominikaknika mi przy każdym dziecku łezki się kręcą a jak jeszcze jest to wiek mojej Nicoli;( wczoraj byłam z Vanessą na festynie i tam tak dużo dzieci było sporo w wieku 9 miesięcy Vanessa tylko na mnie patrzyła jak mi się łzy pojawiały a najbardziej chyba jak był pokaz z udzielni pierwszej pomocy bo był tam też fantom małego dziecka. W przyszłym miesiącu chcę się zapisać na Pierwszą pomoc noworodków i małych dzieci ,koszt nie wielki a wiedza bezcenna.
Monila zazdroszczę wyjazdu choć jak dla mnie wczoraj dwie godziny w ten piękny słoneczny dzień a ja już się fatalnie czułam nie wiem jak przetrwam upały,pewnie w domu;( a mogłabym już spacerować z moją kochaną Nicol:(((
Dla przedszkolaczków-dziękujemy za promyczki dla Nas a dla Was kolorowe
[*]
[*]
[*] i dla Was dziewczynki za zafasolkowane kciuki & i za testujące & i za staraczki&&
 
tort-6.gif

moniczko sto lat :)
 
reklama
Cześć dziewczynki

no to jestem po wizycie u znajomych - nawet nie było tak źle jak się spodziewałam - bałam się że jak zobaczę ich córeczkę to puszczą nam nerwy ale daliśmy radę choć nie powiem że nie było momentów że było nam tak strasznie przykro że Kubusia z nami nie ma:(( wczoraj jakoś się trzymałam ale dziś od rana łzy płyną potokami....chyba mam tak samo chandrę jak Monilka...

Bibi czekamy na dobre wieści..:)

Mój Aniołku kochany tak bardzo mi Cię brak... (***) (***) (***)

Monia ma dzisiaj urodzinki??? To Wszystkiego najnajnajlepszego.....niech Ci się spełnią przede wszystkim te najskrytsze marzenia

Jestem ciekawa czy widzicie tu to samo co ja ....
 

Załączniki

  • zdj?cie-3.jpg
    zdj?cie-3.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
Do góry