reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

stroik zrobilam, mroz na chwile dpuscil i udalo mi sie posprzatac, ale mam problem, bo jako podstawe mamy ponacinana plyte, wiecie jak usunac z niej ten zielony nalot, bo widze, ze zaczal sie robic i piachu powchodzilo, bede musiala szorowac chyba szczoteczka

(*) synku
(*) Aniołki

Aniołki opiekujcie sie proszę, Wy już wiecie kim kochane!!!!! Ręce pełne roboty macie!
 
reklama
cześć dziewczyny, być może mnie nie pamietacie ale taki króciutki epizod u was w gronie miałam ;) jednak ja nie o sobie... Piszę bo bardzo proszę o modlitwe. Pamietacie może Pietruche, która straciła synka Stasia? Ona więcej z wami pisała.. Proszę o modlitwe dla niej i jej synka. Julek urodził sie 26.01 w 26 tyg. i wciąż walczy...
 
Julku byles naprawde dzielny miliony swiatelek dla Ciebie (*)(*)(*) nigdy nie zrozumie dlaczego ...nasze dzieci nie moga byc z nami (*)(*)(*)
Pietrucha , kochana wiem ze nie ma takich slow ktore cie pociesza nawet nie probuje , pamietaj ze jestesmy z Toba (*)(*)(*)
 
Moja głowa, moje myśli nie potrafią ogarnąć tak ogromnej tragedii, tak wielkiej niesprawiedliwości, tego jak życie może doświadczać niektórych ludzi...
Juleczku, Aniołku. .. pewnie już bawisz się ze Stasi em i całą Aniołkową Bandą...

Pietruszki. ..Ciebie i Twoja rodzinę otacza szczególną modlitwa i ciepłymi myślami...
Tak ogromnie mi przykro.
 
Nie, nie, nie!!! Nie rozumiem, nigdy nie zrozumiem i nawet nie chce spróbować zrozumieć tej przeokrutnej niesprawiedliwości! To się nigdy, przenigdy nie powinno wydarzyć! Zbyt wiele cierpienia...
Pietrucho, modlę się o siłę dla Ciebie i dla twoich najbliższych...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry