reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
mamaszymusia chodzi mi o to że szpital w wołominie nie ma specjalistycznego sprzętu dla noworodków, jeżeli chodzi o sam poród to nie wiem bo Amelkę rodziłam na czerniakowskiej w wa-wie, a z opini znajomych to w wołominie było ok, ale patrze pod kontem bezpieczeństwa dzidzi po prostu spokojnie się rodzi jak wiadomo że szpital ma sprzęt... a lekarz do którego chodzę pracuje w wołominie ale przyjmuje też prywatnie i sam mi powiedział że jak ma się podstawy to lepiej na czerniakowską, karowa albo chociaż do wyszkowa...
 
Bartkowa, no właśnie z tym się zgadzam. Brak terapii noworodkowej. A czas w takich przypadkach na wage złota.
Aga- nic nie widzę. Może cos napisz.
 
Ja myslę, ze lekarze nie są przygotowania na anomalie ciążowe. Robią usg "po łebkach". Skupiaja się na I trym. jeśli potem ciąża jest, to i będzie...
To ich pierwsze dziecko? Czy inni lekarze twierdza, ze wadę można było wykryć w okresie płodowym?
 
reklama
HEJ
ja zawiozłam dziś syna do dziadkow i odbieram w poniedzialek nie chce zeby widzial jak placze i tesknie za Alexem równo miesiac temu byl jeszcze ze mna i go czulam i slyszalam bicie serduszka w szpitalu a potem to juz wiecie jak bylo...
jutro 19.02 nasze swieto narodzin i ....
KOCHAM CIE SYNKU ZAWSZE BEDE
[*]
 
Do góry