reklama

Ludzie z innej planety...

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 9 Czerwiec 2011.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hi hi hi hi..Ciekawe czy sie w lustrze widzieli..Mnie najbardziej wkurzaja niektóre kobiety w ciazy...Założy to na siebie star a rozciągniętą koszulke, najlepiej za małą, stare dresy i płacze jak paskudnie wyglada!! No plisssssssssssss. Jak kasy też za dużo nie ma a w ciaży szczzególnie dbałam, zeby wygladac ładnie i modnie. To cudowny okres dla kobiety...Jak sobie czasem poogladam cięzarówki to rozumiem facetów, którzy nie chca mieć dzieci ;-)
    A tu pare ślubnych "perełek' ;-)
    http://img216.imageshack.us/img216/8948/fattttttkb9.jpg

http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_b3_110.jpg

ImageShack

3. reklama
  4. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. virrmina

virrmina Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nieraz to jest totalna porażka.. I fakt.. nie ma się co dziwić.. że niektórzy faceci zdradzają kobiety w ciąży.. bo jak strasznie wyglądają i o siebie nie dbają to potem tak jest... :/

6. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na temat tego czy mi sie to podoba czy nie (piszę o tych Japonkach), to może pisać nie będę ;p

Ale niesamowite dla mnie jest to, jaka tolerancja panuje w Japonii.
    No przecież u nas pewnie nie udałoby się tym dziewczynom przejść nawet na drugą stronę ulicy.
    Jak ja bym tak chciała, żeby ludzie mogli chodzić poubierani/uczesani tak jak chcą.
    A już zdecydowanie wole sie patrzeć na te dziewczyny niż na śmierdzące fleje na ulicy

7. lul

lul

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie rozumiem, dlaczego kogoś dziwić ma tolerancja. myślę, że to jest wspaniałe, że są na tym świecie miejsca, w których każdy może wyglądać tak jak chce, nawet jeśli oznacza to wyglądanie na całkowitą fleję ;)

Poleć forum