reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa

werkas10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
69
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które brały Luteinę dopochwową w ciąży. Biorę ją rano i wieczorem. Zawsze wypływała ze mnie około południa, a dzis gdy zaaplikowałam ją około 9:30 i położyłam się na godzinę, to po wstaniu już wypłynęła. Myślicie że to była ta z wczorajszego wieczora czy już ta poranna? Po jakim czasie u was ona wypływała ? Wiem, ze to może głupie pytania, ale ja się naprawdę denerwuje, czy z szyjką jest ok…
 
reklama
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które brały Luteinę dopochwową w ciąży. Biorę ją rano i wieczorem. Zawsze wypływała ze mnie około południa, a dzis gdy zaaplikowałam ją około 9:30 i położyłam się na godzinę, to po wstaniu już wypłynęła. Myślicie że to była ta z wczorajszego wieczora czy już ta poranna? Po jakim czasie u was ona wypływała ? Wiem, ze to może głupie pytania, ale ja się naprawdę denerwuje, czy z szyjką jest ok…
Nie zwracalam na to większej uwagi. Ale myślę, ze to kwestia ilości śluzu, przeciez nie jest zawsze taka sama.
 
U mnie potrafiła wypłynąć po 10 minutach. Wiadomo,że zdążyła się już trochę rozpuścić. Ale ja się jakoś tym nie przejmowałam.
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które brały Luteinę dopochwową w ciąży. Biorę ją rano i wieczorem. Zawsze wypływała ze mnie około południa, a dzis gdy zaaplikowałam ją około 9:30 i położyłam się na godzinę, to po wstaniu już wypłynęła. Myślicie że to była ta z wczorajszego wieczora czy już ta poranna? Po jakim czasie u was ona wypływała ? Wiem, ze to może głupie pytania, ale ja się naprawdę denerwuje, czy z szyjką jest ok…
U mnie to było bardzo różnie. Raz nawet po kilku godzinach, przy którejś już z kolei wizycie w toalecie wypadła mi nie do końca rozpuszczona tabletka ;) Ale generalnie raz wypływała szybko, czasem wcale a czasem bardzo późno w dużych ilościach. Nie ma reguły
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które brały Luteinę dopochwową w ciąży. Biorę ją rano i wieczorem. Zawsze wypływała ze mnie około południa, a dzis gdy zaaplikowałam ją około 9:30 i położyłam się na godzinę, to po wstaniu już wypłynęła. Myślicie że to była ta z wczorajszego wieczora czy już ta poranna? Po jakim czasie u was ona wypływała ? Wiem, ze to może głupie pytania, ale ja się naprawdę denerwuje, czy z szyjką jest ok…
Ja szczerze mówiąc na to nigdy nie zwracałam uwagi po jakim czasie wyleciała 🫣
 
reklama
Tak jak już dziewczyny pisały bywało różnie. Raz mniej raz więcej, czasem szybciej czasem wolnej.
Ilość śluzu w ciąży też jestem różna.

Jednakże rozumieniu stres bo ja w ostatnie ciąży którą poprzedzały dwa poronienia byłam tak na wszystko przewrażliwiona, że dziś dziwię się, że wtedy nie zwariowałam.
 
Do góry