reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina przy staraniach o dziecko

reklama
Hej dziewczyny ;-) staram się o dzidzie pół roku i ciągle nic. Moje badania bardzo dobre. Przez pierwsze 5 miesięcy robiłam testy owulacyjne i się staraliśmy ale ciągle nic. Byłam na badaniu usg kilka razy aby zobaczyć czy jest owulacja niby była bo po sprawdzeniu było ok. Biorę luteine dopochwowo już 10 dzień po 2 tab. Dziennie. Lekarz kazał zrobić test po 10 dniach. I znów wyszedł negatywny ;-( boli mnie podbrzusze i mam uczucie że chce mi się wymiotować. Jak to możliwe jak test jest negatywny ??? :-(
 
Hej dziewczyny ;-) staram się o dzidzie pół roku i ciągle nic. Moje badania bardzo dobre. Przez pierwsze 5 miesięcy robiłam testy owulacyjne i się staraliśmy ale ciągle nic. Byłam na badaniu usg kilka razy aby zobaczyć czy jest owulacja niby była bo po sprawdzeniu było ok. Biorę luteine dopochwowo już 10 dzień po 2 tab. Dziennie. Lekarz kazał zrobić test po 10 dniach. I znów wyszedł negatywny ;-( boli mnie podbrzusze i mam uczucie że chce mi się wymiotować. Jak to możliwe jak test jest negatywny ??? :-(
Skoro test jest negatywny to na tą chwilę ciąży nie ma. Jesteś już w terminie miesiączki, spóźnia się?
 
A po którym razie wam się udało?Jak któraś z Was miała podobny przypadek do mojego. Bo zaczynam się martwić. Bo już tyle razy mi się nie udało. ;-(
 
reklama
A po którym razie wam się udało?Jak któraś z Was miała podobny przypadek do mojego. Bo zaczynam się martwić. Bo już tyle razy mi się nie udało. ;-(
Mam podobną sytuację. Lekarz przypisal mi duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce ze względu na niski poziom progesteronu. Cykle mam 26 dniowe, nie mam problemu z określeniem dni płodnych. Próbowaliśmy już 4 raz ale bez skutku. W niektóre dni po luteinie dziwnie się czułam. Bolały mnie piersi, rano zbierało się na mdłości. Miałam już nadzieję, że to może ciąża ale niestety ☹️
 
Do góry