reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U mnie ten problem, że musiałabym się podsadzić na stołeczku [emoji23] to wtedy może jakoś bym się upchala[emoji41] tak to jest jak się ma nędzne 160[emoji23]
Pamiętaj: "małe jest do kochania, a duże do wieszania firanek" :D albo jak kto woli: "małe do pieszczoty, duże do roboty" :D cały czas się tym kieruję ;D
 
Ja też nawet jak nie jestem najedzona czuje mega wzdety brzuch, widzę że nie tylko ja tak mam.

Maz wrócił. Jest przeszczesliwy. ♥️♥️♥️

Poinformowałam też szefową. I jest ok

Teraz tylko się modlę żeby z dzidziutkiem wszystko było ok. I mam nadzieję że ten krwiak może się jakoś wchlonie. Następna wizyta 28.06. Dwa razy dziennie luteina i dupek.
 
Dziewczyny... Wy się cieszycie, a ja mam dziwne myśli. Nie czuję tej ciąży kompletnie, cycek nie boli , żadnych objawów... Dziś zrobiłam drugi test ( w sumie tak by leżał bez sensu ..) a kreska zamiast być mocniejsza to jej w ogóle nie było... Nie czaję po prostu.

Ja chyba nie jestem gotowa na tą ciążę , w ogóle chyba myślałam że już skończyłam swój cykl rozrodczy i dla nas wystarczy ,a tu zonk..
Super że wy cieszycie się swoimi ciążami. Ja swoją jakoś nie umiem, nie mogę. Bardziej jestem wkurwiona sama na siebie...
 
Ale że co że test negatywny? A który to tc? Byłaś u lekarza? Test dobrze zrobiony?
Dziewczyny... Wy się cieszycie, a ja mam dziwne myśli. Nie czuję tej ciąży kompletnie, cycek nie boli , żadnych objawów... Dziś zrobiłam drugi test ( w sumie tak by leżał bez sensu ..) a kreska zamiast być mocniejsza to jej w ogóle nie było... Nie czaję po prostu.

Ja chyba nie jestem gotowa na tą ciążę , w ogóle chyba myślałam że już skończyłam swój cykl rozrodczy i dla nas wystarczy ,a tu zonk..
Super że wy cieszycie się swoimi ciążami. Ja swoją jakoś nie umiem, nie mogę. Bardziej jestem wkurwiona sama na siebie...
 
Ale że co że test negatywny? A który to tc? Byłaś u lekarza? Test dobrze zrobiony?
Moja droga ,jestem po testach i bhcg z krwi ... Wcześniej testy kreskę pokazywały, ten już nie. Niby bhcg zbadana wczoraj więc należałoby ja powtórzyć by sprawdzić przyrost ... Ale jakoś tak dziwnie.... Nawet nie wiem czy chcę, czy nie chcę by było ok.

Dziś się pogubiłam dosłownie. To chyba już nie dla mnie...
 
Dziewczyny obiecałam, że z pytaniami o test to już koniec, ale spokoju mi nie daje nadal moje samopoczucie, czasami lekkie mdłości, niedobrze mi po jedzeniu i szybko się mecze.

Zrobiłam po całej nocy test taki ten z rossmana tej niemieckiej firmy i coś takiego mi wyszło. Ta kreska pojawiła się do minuty po zamoczeniu w moczu i utrzymywała się jakoś łącznie z 3 min zmieniając właśnie swoją intensywność tak jak widać na zdjęciach i po 5 min już jej nie było w ogóle. Nigdy tak nie miałam. Od przytulanek minęło 4 tygodnie. Nadal karmie piersią 10 miesięczna córeczkę. Okresu jeszcze nie miałam.

Co myślicie? Bo już zgłupiałam. Jest ona w dziwnym miejscu. Dlatego pytam się was. Myślałam, ze jak wyjdzie druga to będzie w tym okienku gdzie jest na to miejsce, a ona wyszła troszkę dalej.

IMG_9228.JPG
IMG_9230.JPG
IMG_9233.JPG
 
Ostatnia edycja:
Dziewczy obiecałam, że z pytaniami o test to już koniec, ale spokoju mi nie daje nadal moje samopoczucie, czasami lekkie mdłości, niedobrze mi po jedzeniu i szybko się mecze.

Zrobiłam po całej nocy test taki ten z rossmana tej niemieckiej firmy i coś takiego mi wyszło. Ta kreska pojawiła się do minuty po zamoczeniu w moczu i utrzymywała się jakoś łącznie z 3 min zmieniając właśnie swoją intensywność tak jak widać na zdjęciach i po 5 min już jej nie było w ogóle. Nigdy tak nie miałam. Od przytulanek minęło 4 tygodnie. Nadal karmie piersią 10 miesięczna córeczkę. Okresu jeszcze nie miałam.

Co myślicie? Bo już zgłupiałam. Jest ona w dziwnym miejscu. Dlatego pytam się was. Myślałam, ze jak wyjdzie druga to będzie w tym okienku gdzie jest na to miejsce, a ona wyszła troszkę dalej.

Zobacz załącznik 986281Zobacz załącznik 986282Zobacz załącznik 986283
Mi ten test wyglada na przelany ... a jeśli zrobiłaś go tak jak trzeba, to może wadliwy jest ? :huh:
Powtórz test jutro jeśli Ci to spokoju nie daje ..;)
 
reklama
Mi ten test wyglada na przelany ... a jeśli zrobiłaś go tak jak trzeba, to może wadliwy jest ? :huh:
Powtórz test jutro jeśli Ci to spokoju nie daje ..;)

No właśnie też mi się tak wydaje. Ale trzymałam odpowiednia ilość czasu. I poniżej tej czarnej kreski tak jak było napisane w instrukcji. Także nie wiem jak miałabym go „przelać”. Dziękuje.
I tak do ginekologa się przejdę.
 
Do góry