reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

No właśnie też mi się tak wydaje. Ale trzymałam odpowiednia ilość czasu. I poniżej tej czarnej kreski tak jak było napisane w instrukcji. Także nie wiem jak miałabym go „przelać”. Dziękuje.
I tak do ginekologa się przejdę.
No jedynie gdybys za długo go trzymała chyba, ale skoro trzymałas tyle ile było napisane, to dziewne :confused: szczerze mówiąc nigdy nie widzialam żeby test wyszedł w ten sposób:errr:
Idź do lekarza, to będzie dla ciebie chyba najlepsze wyjście ;) będziesz wiedziała na 100% na czym stoisz
 
reklama
To dziwna sprawa.... faktycznie bete trzeba by powtórzyć.
Może warto byłoby wybrać się do lekarza. Często dziewczyny jak usłyszą bijące serduszko to im się podejście zmienia....
Moja droga ,jestem po testach i bhcg z krwi ... Wcześniej testy kreskę pokazywały, ten już nie. Niby bhcg zbadana wczoraj więc należałoby ja powtórzyć by sprawdzić przyrost ... Ale jakoś tak dziwnie.... Nawet nie wiem czy chcę, czy nie chcę by było ok.

Dziś się pogubiłam dosłownie. To chyba już nie dla mnie...
 
Moja droga ,jestem po testach i bhcg z krwi ... Wcześniej testy kreskę pokazywały, ten już nie. Niby bhcg zbadana wczoraj więc należałoby ja powtórzyć by sprawdzić przyrost ... Ale jakoś tak dziwnie.... Nawet nie wiem czy chcę, czy nie chcę by było ok.

Dziś się pogubiłam dosłownie. To chyba już nie dla mnie...
Oj widzę masz dzis doła mega. Weź sobie wypij jakieś piwko bezalkoholowe, chill jakiś uskutecznij...

Mnie też odpadają ciele myśli - ja prdl. Po co mi drugie dziecko. P zeciez z jednym jest fajnie.... I miliony myśli co to będzie, jak dam radę i wogole.... I mam myśli że nie chce tego dxiewczynka cka i wogole.... Przecież było dobrze jak było a teraz będzie inaczej... Co wiek z natury boi się nowych rzeczy. I to normalne...
Dziewczyny obiecałam, że z pytaniami o test to już koniec, ale spokoju mi nie daje nadal moje samopoczucie, czasami lekkie mdłości, niedobrze mi po jedzeniu i szybko się mecze.

Zrobiłam po całej nocy test taki ten z rossmana tej niemieckiej firmy i coś takiego mi wyszło. Ta kreska pojawiła się do minuty po zamoczeniu w moczu i utrzymywała się jakoś łącznie z 3 min zmieniając właśnie swoją intensywność tak jak widać na zdjęciach i po 5 min już jej nie było w ogóle. Nigdy tak nie miałam. Od przytulanek minęło 4 tygodnie. Nadal karmie piersią 10 miesięczna córeczkę. Okresu jeszcze nie miałam.

Co myślicie? Bo już zgłupiałam. Jest ona w dziwnym miejscu. Dlatego pytam się was. Myślałam, ze jak wyjdzie druga to będzie w tym okienku gdzie jest na to miejsce, a ona wyszła troszkę dalej.

Zobacz załącznik 986281Zobacz załącznik 986282Zobacz załącznik 986283
Przestań już kochana. Wystarczy Ci tych nerwów. Test jest zepsuty a po 4tygodbiach od sexu już dawno miałabyś normalna kreskę... Kreache nawet! Biorąc pod uwagę że w okolicach sexu trzeba liczyć ok 5-6dni płodnych... Rozumiesz normalnie kreska wychodzi od 10 ddo 15-16dni po owu.. Nie dopiero po prawie 4tygodniach :) nie chciałam tak brutalnie,ale serce mi się łamie, jak widzę te twoja walkę o niemożliwe. Idź Słońce do lekarza. LEKARZ Ciebie zbada i potwierdzi lub obali Twoje obawy. A wtedy albo będzie radocha albo jeśli jesteś już naprawdę gotowa to bierz się za robotę z mężem :* dzidzia będzie wcześniej j czy później, ale napewno no bedzie :*
 
@ŻonaGraja @Jotka_Szczotka mnie też dopadają wątpliwości, wydaje mi się, że takie łapanie doła, to chyba normalnie. Ja też nie wiem do końca czego chce, chwile się cieszę, a za chwilę wiem, że to będzie zupełne przestawienie naszego życia, że nie będzie wyjazdowych spontanów na zloty, wycieczek rowerowych na szybko, czy nawet głupie wyjście na spacer z psem będę musiała podporządkować pod dziecko. Wydaje mi się nawet, że mając te 30 lat, czuję się jak taka 20stka, która dopiero wchodzi w życie....
@miloscwczasachpopkultury kochana, mnie to wygląda na wadliwy test. Uważam, że Jotka ma rację, lekarz rozwieje wszelkie wątpliwości [emoji173]️

A na osłodę zapraszam Was kochane na sniadanko[emoji173]️
IMG_3650.JPG
 
@ŻonaGraja @Jotka_Szczotka mnie też dopadają wątpliwości, wydaje mi się, że takie łapanie doła, to chyba normalnie. Ja też nie wiem do końca czego chce, chwile się cieszę, a za chwilę wiem, że to będzie zupełne przestawienie naszego życia, że nie będzie wyjazdowych spontanów na zloty, wycieczek rowerowych na szybko, czy nawet głupie wyjście na spacer z psem będę musiała podporządkować pod dziecko. Wydaje mi się nawet, że mając te 30 lat, czuję się jak taka 20stka, która dopiero wchodzi w życie....
@miloscwczasachpopkultury kochana, mnie to wygląda na wadliwy test. Uważam, że Jotka ma rację, lekarz rozwieje wszelkie wątpliwości [emoji173]️

A na osłodę zapraszam Was kochane na sniadanko[emoji173]️Zobacz załącznik 986332
Zobacz co ja robię
 

Załączniki

  • IMG_20190616_101149.jpg
    IMG_20190616_101149.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 68
Oj widzę masz dzis doła mega. Weź sobie wypij jakieś piwko bezalkoholowe, chill jakiś uskutecznij...

Mnie też odpadają ciele myśli - ja prdl. Po co mi drugie dziecko. P zeciez z jednym jest fajnie.... I miliony myśli co to będzie, jak dam radę i wogole.... I mam myśli że nie chce tego dxiewczynka cka i wogole.... Przecież było dobrze jak było a teraz będzie inaczej... Co wiek z natury boi się nowych rzeczy. I to normalne...

Przestań już kochana. Wystarczy Ci tych nerwów. Test jest zepsuty a po 4tygodbiach od sexu już dawno miałabyś normalna kreskę... Kreache nawet! Biorąc pod uwagę że w okolicach sexu trzeba liczyć ok 5-6dni płodnych... Rozumiesz normalnie kreska wychodzi od 10 ddo 15-16dni po owu.. Nie dopiero po prawie 4tygodniach :) nie chciałam tak brutalnie,ale serce mi się łamie, jak widzę te twoja walkę o niemożliwe. Idź Słońce do lekarza. LEKARZ Ciebie zbada i potwierdzi lub obali Twoje obawy. A wtedy albo będzie radocha albo jeśli jesteś już naprawdę gotowa to bierz się za robotę z mężem :* dzidzia będzie wcześniej j czy później, ale napewno no bedzie :*

Dzięki kochana za odpowiedz. Ja jestem wariatka i zdesperowana chyba, bo nasiusialam o 9 znow na ten sam test i wyszło coś takiego [emoji23][emoji23]
IMG_9236.JPG
IMG_9235.JPG


No i z tym wcześniejszym testem to przypomniało mi się coś ważnego, a mianowicie przed zrobieniem go o 6 rano ja myślałam, ze tam gdzie jest ten napis max i kreska to jest tez folia taka i podwazylam lekko paznokciem tam przy rogu i później docisnęłam to jednak i tak się zastanawiam czy nie dlatego wyszedł za pierwszym razem tak dziwnie i ta linia tak daleko by poszła wtedy.. no nic. Po prostu wiem, ze przy wcześniejszych testach nic takiego mi nie wyszło i jak to matka wariatka nieraz z ciekawości robiłam jeden test 2 razy i nigdy mi taka kreska jak ta tutaj nie wyszła, nie miała prawa skoro nie było hormonu w moczu.

Jutro dzwonię do ginekologa i może pójdę na wizytę za 2-3 tyg.

Dziękuje za odpowiedz i takie miłe słowa [emoji8][emoji8]
 
Dzięki kochana za odpowiedz. Ja jestem wariatka i zdesperowana chyba, bo nasiusialam o 9 znow na ten sam test i wyszło coś takiego [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 986350Zobacz załącznik 986351

No i z tym wcześniejszym testem to przypomniało mi się coś ważnego, a mianowicie przed zrobieniem go o 6 rano ja myślałam, ze tam gdzie jest ten napis max i kreska to jest tez folia taka i podwazylam lekko paznokciem tam przy rogu i później docisnęłam to jednak i tak się zastanawiam czy nie dlatego wyszedł za pierwszym razem tak dziwnie i ta linia tak daleko by poszła wtedy.. no nic. Po prostu wiem, ze przy wcześniejszych testach nic takiego mi nie wyszło i jak to matka wariatka nieraz z ciekawości robiłam jeden test 2 razy i nigdy mi taka kreska jak ta tutaj nie wyszła, nie miała prawa skoro nie było hormonu w moczu.

Jutro dzwonię do ginekologa i może pójdę na wizytę za 2-3 tyg.

Dziękuje za odpowiedz i takie miłe słowa [emoji8][emoji8]

Na tym teście akurat widzę b. jasną kreseczkę, a problemów ze wzrokiem nie mam (chyba[emoji16])
A masz możliwość zrobienia bety?
 
No ja na te testy z Rossmann też sikalam i zawsze mi pokazywaly taka blada kreskę, a ciąży nie było. Wydaje mi się, że to kreska testowa. Wiele testów takie kreski pokazuje... Np. Bobo test w żółtym opakowaniu. Te drugie z Rossmanna takie strumieniowe zawsze pokazują blada kreseczka...zrobiłam ich dziesiątki.. Nigdy nie pokazało bieli... Najlepszy jak dotej pory okazał się Pink test super czuły, nigdy nie pokazał mi kreski jak ciąży nie było... Nigdy! Tyle razy co widziałam biel vizira na nim to głowa mała... Chcesz potwierdzić ciążę i masz zamiar zapisać się z 2-3tyg.nie rozumiem. A nie możesz poprostu zrobić sobie bety??? Będziesz miała pewność, że ten ludzki hormon jest.
 
reklama
No ja na te testy z Rossmann też sikalam i zawsze mi pokazywaly taka blada kreskę, a ciąży nie było. Wydaje mi się, że to kreska testowa. Wiele testów takie kreski pokazuje... Np. Bobo test w żółtym opakowaniu. Te drugie z Rossmanna takie strumieniowe zawsze pokazują blada kreseczka...zrobiłam ich dziesiątki.. Nigdy nie pokazało bieli... Najlepszy jak dotej pory okazał się Pink test super czuły, nigdy nie pokazał mi kreski jak ciąży nie było... Nigdy! Tyle razy co widziałam biel vizira na nim to głowa mała... Chcesz potwierdzić ciążę i masz zamiar zapisać się z 2-3tyg.nie rozumiem. A nie możesz poprostu zrobić sobie bety??? Będziesz miała pewność, że ten ludzki hormon jest.

O tak! Dla mnie Pink test też najlepszy.
 
Do góry