reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dlaczego na usuniecie ? Jeżeli to była bardzo wczesna ciąża to organizm sam powinien się oczyścić, beta spadnie przyjdzie okres i po okresie na kontrolę do gina.
Wiesz czasami nie jest to takie oczywiste, o to mi chodzi żeby się skonsultować z lekarza, źle się wyraziłam. Organizm nie zawsze się pozbywa sam.... A potem możemy być problem...
 
reklama
Konsultacja z lekarzem to na pewno i to jak najszybciej żeby nie było żadnych komplikacji.
Lepiej mieć pewność że jest wszystko okej.
Wiesz czasami nie jest to takie oczywiste, o to mi chodzi żeby się skonsultować z lekarza, źle się wyraziłam. Organizm nie zawsze się pozbywa sam.... A potem możemy być problem...
 
Moja siostra straciła macice przez taką ciążę właśnie. Nie wiedziała że jest wogole w ciąży, poprostu nie miała okresu... I po jakimś czasie zaczął ja boleć brzuch okazało się że organizm się wcale nie oczyścil sam... I zaczęły się już pewne procesy.... Niestety. Dlatego uważam że jak już się wie powinno się iść na konsultacje, wziąść jakieś leki na wywołanie. I tp.
 
Dziś zrobiłam ponownie betę. Dla pewności bo ja nic nie czuję. Ani piersi , ani mdłości. Nic. Brzuch mnie tylko boli. I tyle . Wynik dużo mniejszy niż ostatnio . Dla przypomnienia pierwsza bhcg coś koło 78 , dziś 26, 22.

U mnie chyba wszystko jasne ...
Powinnam tu zacytować słowa jotki, bo dopadnie to samo miałam napisać. Dopiero przeżywałam to z przyjaciółka która ma już dwa małe diabełki i wyszła jej blada kreska. Ja w tym samym czasie jak nam ja wysłała, czekałam na pierwsza wizytę do gina i byłam niemiłosiernie zła ze życie jest takie niesprawiedliwe. Przyjaciółka mi tu płacze ze się chyba zabije z powodu 3 dziecka, a ja pewnie zaraz wejdę i usłyszę ze puste jajo lub jeszcze coś innego (na szczęście okazało się ze fasolka była i serduszko biło). A jak się okazało na drugi dzień, kolejny test wyszedł negatywny. I tez nie wiedziałam co jej napisać, dopiero mimo wszystko jej gratulowałam a teraz mam jej gratulować ze jednak ciąży nie ma? W każdym razie, Tobie po prostu życzę, żeby było po twojej myśli :) I idź do przodu, nie oglądając się ...
 
Witam po roku starań i zabiegu sonoshc udało się zajść w drugą ciążę. Mam synka 5 lat . Jeszcze nie potwierdziłam mojego szczęścia u lekarza ale jestem dobrej myśli.
Witaj Kochana ja mam synka 4lata. Prawie dwa lata starań i 3 cykl z clo i bach udało się :) synek bo dzie miał rodzeństwo. Tobie Gratuluję ogromnie! Wszystko będzie dobrze :)
Cześć! Witaj w klubie, też jeszcze nie miałam wizyty, idę w piątek :)
Czekam na te Twoja wizytę!
Ja z piątek robię badania. :)
 
reklama
Witaj Kochana ja mam synka 4lata. Prawie dwa lata starań i 3 cykl z clo i bach udało się :) synek bo dzie miał rodzeństwo. Tobie Gratuluję ogromnie! Wszystko będzie dobrze :)

Czekam na te Twoja wizytę!
Ja z piątek robię badania. :)

Mam o 8:40, to dam znać od razu po. Może akurat będzie coś widać. Oczywiście o ile zrobi mi usg, bo idę na NFZ do naszej przychodni ;) jak nie, to tego samego dnia spróbuję złapać kogoś prywatnie [emoji16] bo bez zdjęcia nie wyjdę (potrzebne mi do kartki na prezent dla mojego) [emoji16]
 
Do góry