reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziś zrobiłam ponownie betę. Dla pewności bo ja nic nie czuję. Ani piersi , ani mdłości. Nic. Brzuch mnie tylko boli. I tyle . Wynik dużo mniejszy niż ostatnio . Dla przypomnienia pierwsza bhcg coś koło 78 , dziś 26, 22.

U mnie chyba wszystko jasne ...
 
reklama
@Gabi Gabi masz podany zakres referencyjny, jesli nam go nie podalas to ciężko określić czy progesteron jest ok.
Ja gadałam 03.06 mialam 31,73 A zakres od 11 - 44,3 I badalam 18.06 I mialam 18,97 zakres ten sam, dziś mam wizytę to się dowiem, bo spadek mi sie nie podoba.
@coco07 mam dziś na 17.30 uffff
O, to widzę że nie tylko ja mam tak nisko teraz, badałam w poniedziałek i też miałam 18,71 przy zakresie 11-44,3 i też mnie to troche martwi i będę dzisiaj na wizycie o tym rozmawiać :)
 
Może być w kwiaciarniach, sklepach papierniczych i w tym sklepie co mówiłaś też może być. Najpierw musiałam wygooglować co to.

A co do moderatora to może racja.
Ja moz i bym chciała, ale wszelkie takie stanowiska są wku***o genne u mnie więc wiesz. Nie będę się pchala tam gdzie potem i tak wszyscy mnie nie chcą. Ja jestem specyficzna :p dobrze wiesz :p co myślę - to bach. Chociaż staram się milczeć. xD
 
Dziś zrobiłam ponownie betę. Dla pewności bo ja nic nie czuję. Ani piersi , ani mdłości. Nic. Brzuch mnie tylko boli. I tyle . Wynik dużo mniejszy niż ostatnio . Dla przypomnienia pierwsza bhcg coś koło 78 , dziś 26, 22.

U mnie chyba wszystko jasne ...
Z jednej strony bardzo mi przykro, bo to jednak strata. Z drugiej... Może to i lepiej jeśli miałaś takie rozterki. Teraz do lekarza na usunięcie. I słuchaj dbaj o siebie i z głową kochana :*
 
Nie martw się, też jestem ciemna w tym. Od OM skończyłam 5ty, czyli według moich obliczeń zaczęłam 6? [emoji23][emoji6]

Witam się z Wami w piękny deszczowy dzień. Powiem Wam, że brakowało mi deszczu, ale spodziewałam się, że będzie chłodno, a tu dupa. Jest gorąco (dla mnie). Dzisiaj mam na 9 do pracy, to po 17 będe w domu i zaczynam długi weekend. Miłego dnia kochane! [emoji173]️
Ja wg obliczen tez od dzis 6...hm
 
[emoji26][emoji26][emoji26]
Dziś zrobiłam ponownie betę. Dla pewności bo ja nic nie czuję. Ani piersi , ani mdłości. Nic. Brzuch mnie tylko boli. I tyle . Wynik dużo mniejszy niż ostatnio . Dla przypomnienia pierwsza bhcg coś koło 78 , dziś 26, 22.

U mnie chyba wszystko jasne ...
 
Z jednej strony bardzo mi przykro, bo to jednak strata. Z drugiej... Może to i lepiej jeśli miałaś takie rozterki. Teraz do lekarza na usunięcie. I słuchaj dbaj o siebie i z głową kochana :*
Dlaczego na usuniecie ? Jeżeli to była bardzo wczesna ciąża to organizm sam powinien się oczyścić, beta spadnie przyjdzie okres i po okresie na kontrolę do gina.
 
reklama
Też tak myślę. Bo na tym etapie to czasem nawet kobieta nie wie że była w ciąży. Takie przypadki się zdarzają. Moja koleżanka miała podobna sytuację i lekarz jej powiedział że mogło się tak stać że organizm stwierdził że plod jest nieudany i samoistnie się tak wydarzyło.
Jeśli miałaś dylematy to będzie Ci lżej się pogodzić ze stratą.
Mimo wszystko trzymam kciuki żeby wszystko się poukladalo i żeby nie odbiło się to na Twojej psychice ani zdrowiu [emoji8]
Dlaczego na usuniecie ? Jeżeli to była bardzo wczesna ciąża to organizm sam powinien się oczyścić, beta spadnie przyjdzie okres i po okresie na kontrolę do gina.
 
Do góry