reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
To może dołączę i ja. Test pozytywny wyszedł mi 8.06. w dniu spodziewanej miesiączki. Od razu poleciałam na bete, bo przeszlam w tym roku ciążę biochemiczna i chciałam wiedzieć, czy wszystko ok. Beta wyszła 127. Powtórzyłam ją po 48h, wyszła 369 (przyrost o 190%). Zrobiłam też progesteron tego samego dnia, czyli w 31dc, wyszedł 50,57. Zdaje się, że wszystko ok. Ale do ginekologa prywatnie umówiłam się dopiero na 28.06 i zaczynam się martwić, czy aby dalej wszystko jest ok, bo objawów ciążowych to narazie za bardzo nie mam... Może poza sennościa i bardziej jędrnymi piersiami, czasami kłuciem jakby jajnika i uczuciem rozciągania w brzuchu. Ale żadnych mdłości, wymiotow, nic.
 
To może dołączę i ja. Test pozytywny wyszedł mi 8.06. w dniu spodziewanej miesiączki. Od razu poleciałam na bete, bo przeszlam w tym roku ciążę biochemiczna i chciałam wiedzieć, czy wszystko ok. Beta wyszła 127. Powtórzyłam ją po 48h, wyszła 369 (przyrost o 190%). Zrobiłam też progesteron tego samego dnia, czyli w 31dc, wyszedł 50,57. Zdaje się, że wszystko ok. Ale do ginekologa prywatnie umówiłam się dopiero na 28.06 i zaczynam się martwić, czy aby dalej wszystko jest ok, bo objawów ciążowych to narazie za bardzo nie mam... Może poza sennościa i bardziej jędrnymi piersiami, czasami kłuciem jakby jajnika i uczuciem rozciągania w brzuchu. Ale żadnych mdłości, wymiotow, nic.

Witaj w drużynie! Nie martw się, ja oprócz bolących sutków,czasem piersi i oprócz chwilowego „rozciągania” też nic nie mam. Jeszcze mnie nie mdli, nie rażą mnie zapachy, ani nie wymiotuję. Niestety wiem, że to się może pojawić z czasem :)
 
A jest tu ktoś kto badał poziom progesteronu? Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów. Mój wydaje mi się dość wysoki, ale jestem ciekawa jak to było u Was.
 
U mnie w Rodzinie z jednej i z drugiej strony sporo blizniat i jedno i dwujajowych wiec szansa jest :) A ze mam 33 lata i to 1 Dzieciątko to moglaby nawet byc od razu Dwojeczka :) Wesa tak Ci mowil lekarz? A ja slyszalam wlasnie ze moze pobolewac jak na okres i ze to normalne o ile nie ma plamien oczywiscie.
Tak moja dr tak mi powiedziała, bo mówiłam że mam klucia po bokach. Mówi że to ok, ale jak bym czuła ból jak przed miesiączką to nam dzwonić. Może przez tego mojego krwiaka też mnie tak uprzedzala.
 
Fryzura super:) moje włosy niestety daleko się mają od tej kukły. Przez to przed samym ślubem zmieniałam fryzjera bo ta co do niej chodziłam zaczęła mi marudzić że takie cienkie te włosy, że nie za dużo... Jakbym tego sama nie wiedziała. Więc zazdroszczę bardzo bujnej czupryny:)
 
reklama
@kasia20021 gratulacje ciąży i witaj serdecznie na wątku [emoji8]
@Julika.s ja tez nie nie mam smaka na nic szczególnego. Zresztą w poprzednich ciążach też nie. Zawsze mnie to zastanawiało, że niektóre ciężarne maja tak konkretne zachcianki a ja nigdy.
@Bafinka piękne wiadomości [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
@Jotka_Szczotka fajna fryzura, zdolna jesteś [emoji122]
@Gabi Gabi super że do nas dołączyłaś, rozgość się i gratulacje ciąży [emoji8]
 
Do góry