reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Co do porodu ja mialam taki ze nawet straszyć nie będę także czytam bo wiem czego się spodziewać ale gdzieś sobie wmawiam ze teraz będzie lepiej[emoji23] szukam właśnie pocieszenia ze kolejny poród jest szybszy i robi mniej szkód tam na dole [emoji23]

Jezusiu ja wózki dzisiaj ogladalam i jak narazie nic mi nie wpadło w oko zeby powiedzieć o tak to jest to [emoji14] no nic, mamy jeszcze sporo czasu :D

@Jotka_Szczotka no jak byk widać ciążowy :D

Do dziewczyn które mają prenatalne u Sodowskich : tylko ja nie wiem do kogo tam idę? [emoji23] Po prostu się zapisałam i tyle hahaha

Pochwalilam się że przestałam rzygać.. Mhm świetnie, przed chwilą chyba zwymiotywalam wszystko łącznie ze śniadaniem [emoji51] tak trochę w zartach pisząc jeśli tam nie siedzi dziewczynka to ja zgłaszam sprzeciw z tym rzyganiem [emoji23][emoji23] ciekawe którym rzygajacym się sprawdzi ta niby teoria ze przy dziewczynce się więcej wymiotuje :D przyznam szczerze że przy synku może raz mi się zdarzyło [emoji41]

Z lżejszym żołądkiem żegnam się i ide spać [emoji42] spokojnych nocek [emoji173]️
Wiesz co, jak ja pierwszy raz dzwoniłam się zapisać do innej kliniki to tez nie wiedziałam do kogo i szczerze nawet mnie to nie interesowało, po prostu zapisałam się na taka datę jaka mi pasowała i tyle ;) Z tym ze później zaczęłam czytać np opinie.. i zmieniłam klinikę na inna.. i tam tez zaczęłam czytać ze są różni lekarze i jeden robi badanie w 4 minuty a drugi jest bardziej skrupulatny i wizyta u niego trwa np pół godziny ... dlatego zaczęłam tez pytać tu na forum na innym wątku i dziewczyny mi polecały danych lekarzy i jak dzwoniłam to od razu informowałam ze jestem zainteresowana wizyta u tego danego lekarza;) A czy to się sprawdzi, zobaczymy jutro:)

Dobranoc ☺️ Spokojnej nocy ☺️
 
reklama
Co do rzygania to ja w pierwszej ciąży z córeczka nic, żadnych mdłości. Teraz mnie często muli i chcielibyśmy synka. Teściowa urodziła 3 chłopców i twierdzi że we wszystkich 3 ciazach ja tak mulilo, więc mam cichą nadzieję że będzie chlopak [emoji4]
Mnie z synem wcale nie mulilo:p nie ma tak łatwo :p heheh... Czekamy na werdykt w odpowiednim momencie :D
 
@Jotka_Szczotka moja przyjaciółka ma coś jak ten pierwszy, jest zadowolona. Chyba camarelo sirion się nazywa :)

@MadalenaWedel mam nadzieję, że mąż wziął wszystko do siebie i teraz nie będzie zmiłuj!

@Maminek31 moja mama na 3 ciąże ani razu mdłości nie miała ani nie wymiotowała :D ale za to z bratem mogła kurczaki jeść tonami, a z siostrą znowu słodkie. Ja byłam ponoć niezidentyfikowana, bo jadła i mięso i słodycze :-D :-D
 
Co do rzygania to ja w pierwszej ciąży z córeczka nic, żadnych mdłości. Teraz mnie często muli i chcielibyśmy synka. Teściowa urodziła 3 chłopców i twierdzi że we wszystkich 3 ciazach ja tak mulilo, więc mam cichą nadzieję że będzie chlopak [emoji4]
Moja koleżanka ma parkę :) w pierwszej ciąży była z córką i żadnych mdłości nie miała a teraz w maju urodziła syna i z nim to ciągle wymiotowała wiec jest kochana duża szansa że się sprawdzi :)
 
@coco07 niedaleko mnie mieszka babeczka, co ma ten wózek, tylko z białą ramą. Ma bąbla papuśnego i na pewno już chodzi, więc z rok ma spokojnie, no i się mieści w spacerówce :) nie wiem akurat jak tam gondola wypada :)

@Velvetka no właśnie ma spacerówkę kosmiczną, bo to jednak kubelkowa (czy jakoś tak) ale nawet do mnie do pracy przychodzi babeczka z takim wózkiem w wersji spacerowej i bobasem gdzieś maks 2lata i chyba nie narzeka :D
Doskonale Cię rozumiem, bo ja mimo, że to moja pierwsza ciąża, to w zasadzie nie wiem czego się spodziewać. Dlatego cieszę się, że trafiłam tu na forum i mam w Was wsparcie, bo dużo mi pomagacie. Ja nawet nie wiedziałam, że piersi będą mnie tak cholernie boleć....
Dzięki za odpowiedz ;) No właśnie on mi się taki malutki wydaje a ze mój m jak się urodził miał równe 4900kg to się boje ze jak młode się do niego poda to będzie masakra:o i niezbyt fajnie taki pulchny dwulatek będzie wyglądał w takiej małej gondoli, jak przerośnięty dzieć:D
Ale trudno, mojemu nie przegadasz i koniec :evil:
 
@coco07 moja siostra przy pierworodnej miała chico triolove czy jakoś tak, a mała dość grubiutka była jak miała 7 miesięcy (urodziła się w styczniu) i niestety, ale w tym wózku wyglądała jak upchnięta sardynka :-D kupili inną spacerówkę, ale pamiętam, że przymierzali ją do Mura 3 czy 4 i miała bardzo płytką spacerówkę. Quinny wydaje mi się dużo głębszy, ale warto na żywo obejrzeć :)

@LittleStar jak wejdziesz w lutowe mamy 2020, to tam masz podlisty
 
@Jotka_Szczotka moja przyjaciółka ma coś jak ten pierwszy, jest zadowolona. Chyba camarelo sirion się nazywa :)

@MadalenaWedel mam nadzieję, że mąż wziął wszystko do siebie i teraz nie będzie zmiłuj!

@Maminek31 moja mama na 3 ciąże ani razu mdłości nie miała ani nie wymiotowała :D ale za to z bratem mogła kurczaki jeść tonami, a z siostrą znowu słodkie. Ja byłam ponoć niezidentyfikowana, bo jadła i mięso i słodycze :-D :-D
Przy synu miałam świetny wózek, dostałam używany od chrzestnej. Był kozak... Teraz chcieliśmy go kupić ale stwierdziliśmy że jest mega drogi i szkoda kasy. :p więc podzukalismy alternatywnej rzeczywistości i trafiło na te. No maja wszystko co ma tamten a nawet trochę więcej i mega podobnie wyglądają tylko tamten miał 3kola. Taka różnica :D wiesz, ja mieszkam na 4pieyrze więc i tak cała wiarę Poskładam w chustach i nosidlach ergonomicznych :) woz k kupimy raczej używany. Bo szkoda kasy. Znacznie więcej będziemy się nosić :p syna też nosiłam baaardzo dużo. :) jeszcz w tamte wakacje w górach spał w plecaczku. :)
 
reklama
Przy synu miałam świetny wózek, dostałam używany od chrzestnej. Był kozak... Teraz chcieliśmy go kupić ale stwierdziliśmy że jest mega drogi i szkoda kasy. :p więc podzukalismy alternatywnej rzeczywistości i trafiło na te. No maja wszystko co ma tamten a nawet trochę więcej i mega podobnie wyglądają tylko tamten miał 3kola. Taka różnica :D wiesz, ja mieszkam na 4pieyrze więc i tak cała wiarę Poskładam w chustach i nosidlach ergonomicznych :) woz k kupimy raczej używany. Bo szkoda kasy. Znacznie więcej będziemy się nosić :p syna też nosiłam baaardzo dużo. :) jeszcz w tamte wakacje w górach spał w plecaczku. :)
najważniejsza wygoda, nie ma co! :) a powiedz mi, od ilu miesięcy można nosić w tych nosidłach? bo w chuście, to chyba od urodzenia? Ja nawet porządnie apaszki nie potrafię zawiązać, a co dopiero chustę :D
 
Do góry