reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Mi nic w bebetto nie skrzypialo :D fajnie, płynnie się prowadziło nawet po dziurach, śniegu itp [emoji14]

Wlasnie mi dzwonili z kliniki ze zmieniają godzine prenatalnych z 11:40 na 8:20 [emoji86] ale chociaz juz wiem ze ide do jakiejś Pani tylko nie pamiętam nazwiska haha
 
reklama
Cześć. Melduję się w czwartek. Zasnęłam dopiero przed 1, a wstałam przed 6, jak zadzwonił mojemu budzik, na szczęście przeleżałam do 9:30. Właśnie robię śniadanie, wyjdę z psem i może przejdę się do pepco i biedronki. Zobaczę co tam ciekawego mają [emoji16]

@yoshida4 i @Julika.s trzymam kciuki za wizyty i liczę na super wieści :)

@Bafinka my jak byliśmy wtedy w świecie dziecka, to był cybex za 7.5tys. Nie powiem, ładny, szary w jakieś chyba wzory kwiatowe (jak haft), ale przyznam, że one dość ciężkie są i jednak za taką cenę, to już można samochód kupić [emoji16]

Powiedzcie mi, w którym tygodniu się pije tę glukozę?
 
Cześć. Melduję się w czwartek. Zasnęłam dopiero przed 1, a wstałam przed 6, jak zadzwonił mojemu budzik, na szczęście przeleżałam do 9:30. Właśnie robię śniadanie, wyjdę z psem i może przejdę się do pepco i biedronki. Zobaczę co tam ciekawego mają [emoji16]

@yoshida4 i @Julika.s trzymam kciuki za wizyty i liczę na super wieści :)

@Bafinka my jak byliśmy wtedy w świecie dziecka, to był cybex za 7.5tys. Nie powiem, ładny, szary w jakieś chyba wzory kwiatowe (jak haft), ale przyznam, że one dość ciężkie są i jednak za taką cenę, to już można samochód kupić [emoji16]

Powiedzcie mi, w którym tygodniu się pije tę glukozę?
Między 24 a 28 tygodniem :)
 
Hej Dziewczyny. Ja dziś wracam z urlopu. Niedługi nad morzem. Daleko tam nie mam, ale zawsze coś pogoda d kratkę ale odpoczelismy. Co do wózków to my mamy jeszcze xlandera po starszym synku i nie będziemy kupować nowego. Jedynie rączka do wymiany bo się zniszczyła.
A jutro mam prenatalne i czekam z niecierpliwością

Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Hej
nie było mnie tu wczoraj popołudniu a tyle napisałyście, że ciężko nadrobić :D
Ja w ogóle nad wózkiem jeszcze nie myślałam... ciągle czekam na ten moment kiedy przestanę się stresować że coś nie tak.. (obawiam się że to nigdy nie nastanie :( ) To moja pierwsza ciąża i wszystko jest nowe i przerażające.
Tym bardziej że u mnie brzuszka jeszcze za bardzo nie widać. i jakoś tak wciąż chyba nie mogę uwierzyć że coś tam w środku jest :D

@Julika.s powodzenia na wizycie :)
 
Hej
nie było mnie tu wczoraj popołudniu a tyle napisałyście, że ciężko nadrobić :D
Ja w ogóle nad wózkiem jeszcze nie myślałam... ciągle czekam na ten moment kiedy przestanę się stresować że coś nie tak.. (obawiam się że to nigdy nie nastanie :( ) To moja pierwsza ciąża i wszystko jest nowe i przerażające.
Tym bardziej że u mnie brzuszka jeszcze za bardzo nie widać. i jakoś tak wciąż chyba nie mogę uwierzyć że coś tam w środku jest :D

@Julika.s powodzenia na wizycie :)

Doskonale Cię rozumiem, ja nawet jak urodzę, to będę i tak się stresować [emoji16] chyba taka natura. Ja wczoraj do mojego mówię, że mi to się chyba wszystko przyśniło i to jakiś głupi żart. Kazałam się uszczypnąć 3 razy, ale widocznie to nie sen, bo nadal mam mdłości [emoji23] ja już czekam na ten brzuch, ale zobaczymy kiedy mi wypcha. Mam nadzieję, że na usg za miesiąc już będę mogła bęben wypiąć [emoji16]
 
Cześć. Melduję się w czwartek. Zasnęłam dopiero przed 1, a wstałam przed 6, jak zadzwonił mojemu budzik, na szczęście przeleżałam do 9:30. Właśnie robię śniadanie, wyjdę z psem i może przejdę się do pepco i biedronki. Zobaczę co tam ciekawego mają [emoji16]

@yoshida4 i @Julika.s trzymam kciuki za wizyty i liczę na super wieści :)

@Bafinka my jak byliśmy wtedy w świecie dziecka, to był cybex za 7.5tys. Nie powiem, ładny, szary w jakieś chyba wzory kwiatowe (jak haft), ale przyznam, że one dość ciężkie są i jednak za taką cenę, to już można samochód kupić [emoji16]

Powiedzcie mi, w którym tygodniu się pije tę glukozę?
Dokładnie, między 24 a 28 tc. Ja musiałam pić już ze względu na cukrzycę ciążowa w pierwszej ciąży :)
 
Witam się czwartkowo [emoji16] dzisiaj się w ogóle nie mogłam zwlec z łóżka, oprócz tego że wstałam w nocy żeby zrobić kolację mojemu (przy okazji poszłam siku), to dopiero o 7 mnie siku znowu przycisnęło [emoji23] ale później wzięłam tylko euthyrox i poszłam dalej drzemać [emoji16] i dopiero niedawno z łóżka wstałam [emoji3526] wczoraj zamówiłam sobie już większe staniki [emoji33][emoji33][emoji33] (@godzbal dzięki za podsunięcie stronki [emoji8]) i dzisiaj ma być kurier ale coś mi się wydaje że też przywitam go w szlafroku [emoji23]
A póki co idę koktajli owocowy na śniadanko zrobić [emoji16]
 
reklama
Ja jutro ide na picie glukozy bo mam ciut za wysoki cukier :) mam jednak nadzieje że żadna cukrzyca mi nie wyjdzie :) po prostu lubie słodkie i codziennie jadłam słodycze :) teraz już odstawiłam słodkości :)
 
Do góry