reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas że spacerami narazie musimy poczekać by mała przybrała conajmniej do 3 kg. Póki co będę ją werandowac w domu.

Mała je co 3-4h. Z poranionej piersi mleko odciągam laktatorem i podaje butelka a druga pierś ssie sama. Dziś spróbuję przystawić ją do piersi która odpoczywała i zobaczę czy już obejdzie się bez krwii.
U mnie mała póki co ma w skutek hormonów powiększone trochę gruczoły piersiowe i obrzmiale trochę wargi sromowe.
Mi za to cały czas chłodno jakoś. Temperatury nie mam, a leżę pod kocykiem. Chyba organizm potrzebuje czasu do regeneracji.
 
reklama
Ja mialam tak po samym porodzie ze sie telepalam, nie moglam sie opanowac. Normalnie jak padaczka. Moze organizmy musza sie "wytrząść" ze stresu, zmeczenia itp. :)
 
Cześć Dziewczynki. Chciałam się przywitać. My w domu. Chyba zoltaczka trochę jest, muszę sprawdzić. Spisałam długą listę spraw zw z Maluchem a sił nie mam. Zaczęłam brać żelazo i spać. Dziadki starszaka niańczą. Blizna szczypie. Jutro ściągnąć mam szwy. Was też po tygodniu szczypie?
 
Dziewczyny a ile powinno trwac krwawienie poporodowe? 10 dni minelo i jest go naprawde niewiele u mnie. Bylam na usg u gin i powiedziala ze macica jesscze nie jest calkiem oczyszczona wiec powinno leciec. Mam tak jak koncowka okresu...
 
@Darapuszkin powiem Ci, że u mnie też niewielkie krwawienie jest w porównaniu ze wcześniejszym porodem naturalnym. Siostra mówiła mi, że ona po cc też małe miała.
Po SN pamiętam spore krwawienie przez pierwsze dni, później spokój i wręcz przerwa i później znów kilka dni trochę większego. Nie pamiętam, ale tak z 2 tyg napewno śmiało trwało oczyszczanie max 3. Wszystko zależy też od organizmu i tu sprawa indywidualna.

Zalatwialyscie już formalności w pracy? Ja jutro jadę złożyć papiery. Jedynie wniosek na 500+ na mała już przyznali.
 
reklama
Dziewczyny a ile powinno trwac krwawienie poporodowe? 10 dni minelo i jest go naprawde niewiele u mnie. Bylam na usg u gin i powiedziala ze macica jesscze nie jest calkiem oczyszczona wiec powinno leciec. Mam tak jak koncowka okresu...
No wlasnie tez sie zastanawiam. Mi sie skonczylo w niedzidle rano (12 dni po cc) i teraz juz nic a nic nie leci. Nie to zeby mnie to smucilo ale to dosc szybko ;) chociaz o ile pamietam przy poprzednim cc tez bylo jakos krotko. Wydaje mo sie ze jakby bylo cos nie tak to by pojawily sie jakies objawy: goraczka, bol brzucha itp
 
Do góry