reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja mam (co prawda prywatnie), wizytę we wtorek na laserowa korektę wędzidełka podwargowego. Jestem umówiona na konkretną godzinę. Jest to mała placówka i idę, bo tak jak Ty nie wierzę że to się szybko skończy, a im szybciej zrobi się ten zabieg tym mniej maleństwo to odczuje.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

potrzebuję się poradzić..
Oczywiście odwołali nam usg stawów biodrowych w przychodni na nfz.
Idąc za ciosem zapisałam się więc prywatnie do przychodni, bo mały ma już 7 tygodni, a wiem że powinno się robić między 6 a 8.
Ale teraz dopadły mnie wątpliwości czy powinniśmy jechać na to badanie.
Czy to nie większe ryzyko niż rzekoma dysplazja stawów? Z drugiej strony nie wierzę że kwarantanna skończy sie przed końcem maja, moim zdaniem do tego czasu wszystkie badania będą odwoływane i czy wtedy nie będzie już za późno?
Co Wy robicie z tym badaniem?
My nie robimy :( mielismy miec w luxmed ale poodwolywali. Wczoraj sie konsultowalismy z pediatra przez telefon i wg niej mozna poczekac. Wiadomo to ryzyko ze sie za pozno zacznie rehabilitacje w razie czego... Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja.
A to jakas kameralna przychodnia? Najlepiej kurcze byloby sie ortopedy poradzic do kiedy mozna bezpiecznie przesunac :/
 
Ja bioderka odpuszczam nawet prywatnie póki co. Pierwsze badanie mieliśmy, było ok choć stawy jeszcze niedojrzałe były ale nie było widać nieprawidłowości jakiś.
 
Ja tez nie robie usg bioderek chociaz baaaardzo duzy dylemat mialam... ortopeda powiedzial zs ryzyko zarazenia jest wieksze niz tego ze mala ma dysplazje...
 
I ortopeda mowil ze mozna to zrobić do 3 mż chociaz nie sadze ze sie uda i tak... jak sytuacja sie uspokoi to umowie mala do ortopedy dzieciecego poprostu zeby ja obejrzal
 
Czy wasze dzieci maja troche biale jezyczki? Polozna mowila ze to osad z mleka ale podobno tak samo.moga wygladac plesniawkii juz nie wiem...
 
Czy wasze dzieci maja troche biale jezyczki? Polozna mowila ze to osad z mleka ale podobno tak samo.moga wygladac plesniawkii juz nie wiem...
Tak, delikatnie białawy język. Też słyszałam żeby się tym nie przejmować.jesli uda mi się dotrzeć do laryngologa w poniedziałek to dopytam go o to.
Mega martwimy się o nasze maleństwa a sytuacja nie pomaga niestety.
 
reklama
Z wedzidelkiem podwargowym. Szczerze mówiąc rozważam bardzo czy iść, ale jest to bardzo mała placówka i wchodzimy na umówiona godzinę. Jeśli się okaże, że jest tam sporo ludzi to po prostu nie wejdę z małą. Na szczęście parking samochodowy jest na wprost wejścia więc ryzyko niskie. Także trzymajcie dziewczyny za nas kciuki.
 
Do góry