reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
No wlasnie, albo kolzym - pomagaja w rozkladzie laktozy. Moze sprobuj? Nam pediatra mowila ze mala ma powiekszone gruczoly piersiowe ale zeby nic z tym nie robic, ze to podobno normalne. Nie chce nic w neta wklepywac juz bo znowu wyjda pewnie straszne rzeczy :D
 
My juz po drugim szczepieniu 6w1 i rota. Bylo duzo gorzej niz za pierwszym razem... chyba mała jest bardziej swiadoma i nie daje sie tak macać już i kłuc. Pediatra sprawdzila dołek i powiedziala ze takim nie ma sie co przejmowac, naturalne to jest ale powiedziala ze przy okazji jak bede na jakims usg to mozna sprawdzic. Wiec @alible mozesz tez przy okazji tylko sprawdzic :))
13. czerwca mamy USG bioderek więc podpytam, dzięki 🙂
 
Chyba odparzenie bo juz znika ale oczywiscie trafilam w takie odmęty internetu ze nabawilam sie bolu glowy czytajac o roznych mozliwych chorobach. Nawet niewinny dołek przy tylku moze swiadczyc o niewiadomo jakich chorobach... juz nic nie czytam, nie sprawdzam bo to mnie w nerwice wpedzi :D
Te dolki nad tylkiem to tzw. Zatoki skórne. Są rozne. 99% to tylko takie wglebienie. Moj synek to ma.
Ale sa tez takie ktore moga sie łączyć z rdzeniem kregowym. Jezeli nic sie z tej dziurki nie sączy (płyn rdzeniowy) to raczej nie ma sie co martwic. My sprawdzalismy na wszelki wypadek na usg i wszystko jest ok.
 
No wlasnie podejrzewam ze cos trzeba by z tym robic. Ale 3 razy sie dopytywalam i powiedziala ze jakby go to meczylo i pojawily sie kolki, bóle brzuszka, problemy z kupkami to sie dopiero coś podaje. Albo jakby nie przybierał na wadze a mój klocuś prawie 7.6kg teraz ma. Chyba na wszelki wypadek skonsultuje to jeszcze z gastrologiem.
U nas juz troche spokojniej się mały zachowuje. Dziś kończy 4 mce.
A co do dziurki to u nas nie ma, ale jak po porodzie przychodzila polozna to cos mówiła o drugim odbycie i sprawdzała. Mówiła że coraz częsciej sie to zdarza.
 
Tylko u nas to nawet nie dziurka tylko takie male wglebienie i pediatra mowila ze to jest przestrzen gdzie juz nie ma tkanki tluszczowej i w ogole jak sprawdzala to pyta mnie "gdzie pani to widzi" bo takie male ze nawet nie wyczaila :D ale ze ja mialam wycinaną torbiel kosci ogonowej to powiedziala zeby sprawdzic przy okazji na usg. Mowila ze jak to cos powaznego to jest wyrazny, gleboki lejek. Jprdl drugi odbyt brzmi strasznie!!!!
@middayjoy moze ogarnij teleporade z gastrologiem zeby nie meczyc dzieciatka wizytami?
Ja ostatnio pomyslalam ze gdybym chciala sprawdzic wszystko co mnie niepokoi to bym latala od lekarza do lekarza :D
 
Tylko u nas to nawet nie dziurka tylko takie male wglebienie i pediatra mowila ze to jest przestrzen gdzie juz nie ma tkanki tluszczowej i w ogole jak sprawdzala to pyta mnie "gdzie pani to widzi" bo takie male ze nawet nie wyczaila :D ale ze ja mialam wycinaną torbiel kosci ogonowej to powiedziala zeby sprawdzic przy okazji na usg. Mowila ze jak to cos powaznego to jest wyrazny, gleboki lejek. Jprdl drugi odbyt brzmi strasznie!!!!
@middayjoy moze ogarnij teleporade z gastrologiem zeby nie meczyc dzieciatka wizytami?
Ja ostatnio pomyslalam ze gdybym chciala sprawdzic wszystko co mnie niepokoi to bym latala od lekarza do lekarza :D
Przepraszam, pisalam bez zastanowienia na szybko. Mysle ze nazwa drugi odbyt jest jej autorska i raczej nie warto jej dalej używać ;)
Tak, teleporade ogarne. Dla mnie jest teraz lepiej niz przed pandemia. Duzo mozna ogarnac z lekarzami nie ruszajac sie z domu, a wizyty na szczepienia to luksus- brak tloku, brak chorych ludzi, nigdzie sie nie czeka, czuje sie jak vip ;)
 
Przepraszam, pisalam bez zastanowienia na szybko. Mysle ze nazwa drugi odbyt jest jej autorska i raczej nie warto jej dalej używać ;)
Tak, teleporade ogarne. Dla mnie jest teraz lepiej niz przed pandemia. Duzo mozna ogarnac z lekarzami nie ruszajac sie z domu, a wizyty na szczepienia to luksus- brak tloku, brak chorych ludzi, nigdzie sie nie czeka, czuje sie jak vip ;)
Zgadzam sie! Jest luksusowo :D
 
reklama
Do góry