reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Chyba odparzenie bo juz znika ale oczywiscie trafilam w takie odmęty internetu ze nabawilam sie bolu glowy czytajac o roznych mozliwych chorobach. Nawet niewinny dołek przy tylku moze swiadczyc o niewiadomo jakich chorobach... juz nic nie czytam, nie sprawdzam bo to mnie w nerwice wpedzi :D
 
reklama
No takie male wglebienie przy kosci ogonowej :)
Czy to może być niebezpieczne? Nasza Nela takie coś ma, nie martwiłam się tym bo myślałam, że taki jej urok.

Edit: już nie czytam o tym bo aż mi się gorąco robi 😥. Za tydzień mamy USG bioderek to zapytam o to, a jak nie to pediatry przy okazji szczepienia.
 
Ostatnia edycja:
@alible daj spokoj :D tez sie zeschizowalam ale duzo dzieci takie ma, nie ma co sie nakrecac. Wybacz ze Ci to zrobilam :( zobacz jak czesto to musi wystepowac skoro z samej naszej malej grupy ma juz dwojka dzieci! Ale pediatra moze obejrzec :)
 
@alible mialam wlasnie teleporade przed szczepieniem w czwartek i pediatra mowila ze taki dolek czesto sie zdarza ale ze obejrzy czy jest koniecznosc sprawdzania tego bardziej. Spokojnie ;) mam wyrzuty sumienia ze Cie nastraszylam teraz, czasem lepiej zyc w nieswiadomosci
 
@alible mialam wlasnie teleporade przed szczepieniem w czwartek i pediatra mowila ze taki dolek czesto sie zdarza ale ze obejrzy czy jest koniecznosc sprawdzania tego bardziej. Spokojnie ;) mam wyrzuty sumienia ze Cie nastraszylam teraz, czasem lepiej zyc w nieswiadomosci
Spoko 🙂 przynajmniej wiem, że to cos kolejnego na co trzeba zwrócić uwagę. Sama tylko mam wyrzuty sumienia, że potraktowalam to sama jak moc groźnego. Uważam, że to jak wedzidelka powinno być sprawdzane od razu po porodzie.
 
Mysle ze 90% rodzicow nie traktuje dolka w tylku jak cos groznego :D pewnie wielu nigdy tego nie sprawdzilo... a moze lekarze patrza na to tylko nasze dzieci maja to poprostu anatomicznie. Czytalam ze to moze byc atawizm - pozostalosc po ogonku :) pediatra mowila ze w tym miejscu nie ma tkanki tluszczowej i moze robic sie takie zagłębienie, sprawdzi i jak cos da skiero na usg

@Cookie_ u nas mala od poczatku przybiera 1kg/mc. Wazylam ją w czwartek to było 7400, taki "mały" klocek :D
 
reklama
Do góry