reklama

Lutowe 2020

reklama
My po szczepieniu. Mała waży 6kg, obrotami mam się nie przejmować skoro obraca się na boczki. Preferuje lewy i lekarka powiedziała że tak na początku jest i to normalne, że dziecko preferuje jeden bok.
Dziś były pneumokoki, rotateq i infanrix hexa. Była chwilką płaczu aż pielęgniarka zdziwiona ze tak mało i młoda spokojna. Za 6 tyg idziemy na ostatnią dawkę rotateq i znów 6w1.
Co do starań to u nas w obu przypadkach za pierwszym razem. Tabletki kiedyś brałam krótko, bo źle się czułam i przeważnie gumką lub nic.
Teraz z libidem różnie raz brak raz jest 😂
U nas odstęp 9 lat i póki co jest super. Mlody zakochany w siostrze, pomaga przy niej ile może a ona zapatrzona w niego 😂 Ostatnio starszak stwierdził, że nauczy się zmieniać pieluchy.
Co do lat to mam 34
 
On odchowany trochę ma swoje sprawy, mamy potrzebuje coraz mniej 😜(choć mój to przytulaśny nadal jest). Każdy straszył, że zazdrosny będzie (ja byłam o to spokojna) i miałam rację. Młody zazdrosny nie jest a za siostrę w ogień by skoczył. Nie ma dnia by nie mówił jak świetnie że ona jest. Moge jej na spokojnie poświęcić tyle czasu ile potrzeba a on to rozumie.
 
On odchowany trochę ma swoje sprawy, mamy potrzebuje coraz mniej 😜(choć mój to przytulaśny nadal jest). Każdy straszył, że zazdrosny będzie (ja byłam o to spokojna) i miałam rację. Młody zazdrosny nie jest a za siostrę w ogień by skoczył. Nie ma dnia by nie mówił jak świetnie że ona jest. Moge jej na spokojnie poświęcić tyle czasu ile potrzeba a on to rozumie.
Ale to słodkie 🥰
 
Cześć dziewczyny ;) pisze na forum poraz pierwszy, może odpowiecie na moje pytanie .jestem również lutową mama . Mam synka Filipa , który jest drugim moim dzieckiem. Z pierwszym miałam mega przeboje , płakał cała dobę przez pierwsze 3miesiace swojego życia. Ale nie o tym . Nie zdążyłam przeczytać wszystkich wpisow bo trochę ich jest, ale powiedzcie czy któraś z Was ma problemy z wzdęciami u swojego dziecka? Bo u nas w nocy jest masakra. Mały wybudza się się co chwilę przez wzdęcia. Jesteśmy na aminokwasach ( nutramigen puramino) że względu na prawdopodobieństwo alergii na Bmk więc nie ma opcji że szkodzi mu laktoza czy jakieś alergeny... Czy u waszych dzieciaczków dalej tak jest czy jestem wyjątkiem? ;)
 
@Aniaaa33 u nas mala pierdzi czesto ale w nocy nie ma takiego problemu. Kima jak zabita, jestem kp.

@Cookie_ mam pytanie odnosnie ciemiaczka. Mowilas ze Lilka ma 0.5 x 0.5cm czy pediatra kazal ci odstawiac witamine D? Czy ogolnie cos mowi na ten temat przy okazji szczepien? Mi po tym jak raz powiedziala babka ze jest male (1x1) to jakos co jakis czas o tym mysle i troche sie schizuje
 
Witaj @Aniaaa33
U mnie temat kolek minął jakoś po 1-1,5 mies od urodzenia także już dawno nie ma tego tematu. Jeśli to były kołki, bo nie codziennie było marudzenie 🤔 Myślę, że była to zwykła niedojrzałość układu pokarmowego i minęła. Mała zawsze pierdziała jak stary chłop (ma to do dziś) i jest tylko na kp.
Z tego co kojarzę, to chyba @Olga089 miała z tym tematem dłuższe przeboje.
 
reklama
@Darapuszkin nic nie mówiła by odstawić witaminę. Dziś akurat oglądała ją inna pediatra i również nie miała do majej żadnych zastrzerzeń. U Ciebie kazała odstawić?
Zapytalam o te brązowe ulanie i powiedziała, że mogłam mieć mini zator i pękło jakieś naczynko w czasie ssania a mała sobie z tym poradziła.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry