reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas dziś, najpóźniej jutro wielki test spacerówki. Pomimo, że Nela nie siada, to na szczęście spacerówki mają opcje na leżąco. Powód ten sam co u Ciebie, mała już powoli się nie mieści a po drugie też jest mega ciekawa jak jedziemy no i wydaje mi się, że w spacerówce jest większa cyrkulacja powietrza 🙂
Oj cos mi uswiadomilas z tą cyrkulacją. Mój jest mega wrażliwy na podmuchy wiatru, wybudzają go a jak nie spi to wkurzają i zaczyna płakać 🙊🙉🙈
To chyba zostaniemy jeszcze trochę z gondolką 😅
 
reklama
Dziewczyny kiedy planujecie przesiadke do spacerowki. Moj juz prawie na styk i chyba niedlugo zmienie tylko boje sie ze bedzie sie podnosil ciagle
Moja gondola długa i małą ma w niej sporo miejsca jeszcze. Jak się uda to pojeżdżę nią tak jak ze starszym do końca wakacji i jesienią spacerówka. Nie raz tez jeździ na brzuszku, ale póki gondola pasuje to w niej będzie.

Dziś byłam u stomatologa i mimo, że mąż dał młodej moje mleko z butelki to jak wróciłam nie odpuściła dopóki nie dostała piersi. Te samo mleko ale w cycku najlepsze 🤣
 
Zazdro ze pije w ogole. Roma mrozonym pluje a ja nie jestem w stanie sciagnac wiecej niz 90ml z 2 cyckow. Dzisiaj oddaje kolezance laktator i jak bede musiala wyjsc to dam mm...
 
Dziewczyny, dziś podczas kąpieli zauważyliśmy coś takiego na dziąsłach małej.
Czy to ząbki czy coś co powinno martwić? 🙄
 

Załączniki

  • received_355728485413081.jpeg
    received_355728485413081.jpeg
    58,3 KB · Wyświetleń: 42
Nie znam sie ale prawdopodobnie zab - to w miejscu dolnej jedynki czyli te pierwsze wychodza i podobno zab przecina dziaslo i pewnie wlasnie tak to wyglada :) spokojnie ;*
 
Nie znam sie ale prawdopodobnie zab - to w miejscu dolnej jedynki czyli te pierwsze wychodza i podobno zab przecina dziaslo i pewnie wlasnie tak to wyglada :) spokojnie ;*
To nie jest widoczne na zdjęciu (mała nie chciała dać sobie fotki zrobić) ale tam są dwie te dziurki.
Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy dwa, białe, piękne ząbki? 😳
 
Poczekajcie ze 2 dni co sie z tym stanie. Moze jakis zel na to polozyc? Ewentualnie jak sie niepokoisz to moze teleporada? W luxmed mozna wrzucic fotke dla pediatry. Ale mi sie wydaje ze to zębuch. Dwie kolezanki mi ostatnio pisaly ze dwa na raz zeby wyszly :) dwie dolne jedynki wiec mozliwe. Moze dziewczyny co maja juz dzieciaki starsze cos podpowiedza
 
Wygląda to jak miejsce na ząbki. Zdjęcie niewyraźne, ale jeśli przebija coś białego pod działem to one. Możesz stukać lekko łyżeczka i zobaczyć czy słychać stukot 😜
Mój syn miał na 5,5 mies dwie dolne 1.
 
reklama
Do góry