reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U nas jak młoda zapytam gdzie jest tata to pędzi pod drzwi 😂 a jak chce wejść do pokoju brata to łapie się drzwi (szczelinek z szybą) a druga ręka wali w nie 🤣 Muszę ją asekurowac, bo oczywiście gigie się na wszystkie strony świata wtedy.
 
A to czyszczenie noska wcale nie jest łatwe 😑
Racja, juz abstrahując od reakcji dziecka na odciaganie 😣 to te katary tez są rozne. My ostatnio mielismy taki ze z nosa odciagalismy mali a dużo musialo splywac do gardła 😳 i chyba przez to sie ucho zakazilo 🤔
@Dorapuszkin a jak zniosłas sam zabieg? Mocno bolalo? Ten antybiotyk to profilaktycznie czy cos sie dzialo? Mysle ze jak cos jest dozwolone przy KP to naprawde bylo przebadane i jest bezpieczne. Wiekszosc lekow nawet nie chca badac pod tym kątem🙄
 
Racja, juz abstrahując od reakcji dziecka na odciaganie 😣 to te katary tez są rozne. My ostatnio mielismy taki ze z nosa odciagalismy mali a dużo musialo splywac do gardła 😳 i chyba przez to sie ucho zakazilo 🤔
@Dorapuszkin a jak zniosłas sam zabieg? Mocno bolalo? Ten antybiotyk to profilaktycznie czy cos sie dzialo? Mysle ze jak cos jest dozwolone przy KP to naprawde bylo przebadane i jest bezpieczne. Wiekszosc lekow nawet nie chca badac pod tym kątem🙄
Sam zabieg spoko bo znieczulenie ale pozniej masakra. Bardzo cierpiałam po poprzednim, długo się goiło bo ponad tydzień i dlatego dostałam antybiotyk przy drugim zeby szybciej się zagoiło. Ten drugi tez byl juz mocno zepsuty bo rosły poza łukiem, nie szło doczyscic szczoteczka. Ciesze się ze mam to juz z głowy, wszystkie wyrwane. Myślę że ten antybiotyk małej nie zaszkodzi ale dam jej jeszcze probiotyk na wszelki wypadek...
 
reklama
Sam zabieg spoko bo znieczulenie ale pozniej masakra. Bardzo cierpiałam po poprzednim, długo się goiło bo ponad tydzień i dlatego dostałam antybiotyk przy drugim zeby szybciej się zagoiło. Ten drugi tez byl juz mocno zepsuty bo rosły poza łukiem, nie szło doczyscic szczoteczka. Ciesze się ze mam to juz z głowy, wszystkie wyrwane. Myślę że ten antybiotyk małej nie zaszkodzi ale dam jej jeszcze probiotyk na wszelki wypadek...
O ranyyy, tez bede musiala to przejsc 😳 a wyrywalas pojedynczo 4 czy jakos po 2? Brrrrrr
 
Do góry