reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Tak moja dr tak mi powiedziała, bo mówiłam że mam klucia po bokach. Mówi że to ok, ale jak bym czuła ból jak przed miesiączką to nam dzwonić. Może przez tego mojego krwiaka też mnie tak uprzedzala.
Dzieki za odp. Ja wizyte mam 29, ale pytam, czytam i niby jak nie ma plamien to ma prawo tak pobolewac... A wiesz lepiej dmuchac na zimne :) Mam nadzieje,ze 29 bedzie widac na usg, chcialabym uslyszec serduszko... :)
 
reklama
Robilam test rano ten z tygodniami i wyszlo na nim 1 - 2 week czyli u lekarza 3 - 4 bo on liczy od daty miesiaczki nie poczecia, a wg moich obliczen jeszcze inaczej bo ogolnie od ostatniej miesiaczki to ok 5 tyg i badz tu mądry hahaha
 
Robilam test rano ten z tygodniami i wyszlo na nim 1 - 2 week czyli u lekarza 3 - 4 bo on liczy od daty miesiaczki nie poczecia, a wg moich obliczen jeszcze inaczej bo ogolnie od ostatniej miesiaczki to ok 5 tyg i badz tu mądry hahaha

Nie martw się, też jestem ciemna w tym. Od OM skończyłam 5ty, czyli według moich obliczeń zaczęłam 6? [emoji23][emoji6]

Witam się z Wami w piękny deszczowy dzień. Powiem Wam, że brakowało mi deszczu, ale spodziewałam się, że będzie chłodno, a tu dupa. Jest gorąco (dla mnie). Dzisiaj mam na 9 do pracy, to po 17 będe w domu i zaczynam długi weekend. Miłego dnia kochane! [emoji173]️
 
Nie martw się, też jestem ciemna w tym. Od OM skończyłam 5ty, czyli według moich obliczeń zaczęłam 6? [emoji23][emoji6]

Witam się z Wami w piękny deszczowy dzień. Powiem Wam, że brakowało mi deszczu, ale spodziewałam się, że będzie chłodno, a tu dupa. Jest gorąco (dla mnie). Dzisiaj mam na 9 do pracy, to po 17 będe w domu i zaczynam długi weekend. Miłego dnia kochane! [emoji173]️
O pada? Do mnie nie doleciało. Może i dobrze, bo syn pierwszą klasę kończy i znając życie będzie zakończenie na dworzu.
 
Anislu napisała żeby oprócz mnie jeszcze jedna osoba zgłosiła się na moderatora więc piszcie kandydatury na pewno musi być to osoba która będzie miała czas ogarniać forum [emoji16]
 
Cześć Dziewczyny :) dzisiaj chyba wszystkie zaczynamy długi weekend :D ja się nie mogę już doczekać tej 16:50 i wizyty, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) od paru dni tylko coś mnie dziwnie w jednym cycku kuje, tak od pachy po boku o_O
 
@Jotka_Szczotka zgłaszaj się!
Czemu ja. Powiem Ci, że nawet mogłabym to robić ale biorąc pod uwagę jak szybko się denerwuje to chyba mam to w nosie... Będę się wkurza tylko... Tak samo.. Zgłosiłam się do trójki klasowe a teraz żałuję, bo trafiłam do rady rodziców i wczoraj tak się wkur.... Że nie spałam pół nocy... Bo mnie ludzie drażnią... Ja się nie nadaje do takich rzeczy bo mnie głupota ludzka przerasta. :p

@Velvetka @godzbal gdzie kupię w tej naszej dziurze celofan? W decor party mogą miec, a gdzie jeszcze, przychodzi wam coś do głowy?
 
@Gabi Gabi masz podany zakres referencyjny, jesli nam go nie podalas to ciężko określić czy progesteron jest ok.
Ja gadałam 03.06 mialam 31,73 A zakres od 11 - 44,3 I badalam 18.06 I mialam 18,97 zakres ten sam, dziś mam wizytę to się dowiem, bo spadek mi sie nie podoba.
@coco07 mam dziś na 17.30 uffff
 
reklama
Czemu ja. Powiem Ci, że nawet mogłabym to robić ale biorąc pod uwagę jak szybko się denerwuje to chyba mam to w nosie... Będę się wkurza tylko... Tak samo.. Zgłosiłam się do trójki klasowe a teraz żałuję, bo trafiłam do rady rodziców i wczoraj tak się wkur.... Że nie spałam pół nocy... Bo mnie ludzie drażnią... Ja się nie nadaje do takich rzeczy bo mnie głupota ludzka przerasta. [emoji14]

@Velvetka @godzbal gdzie kupię w tej naszej dziurze celofan? W decor party mogą miec, a gdzie jeszcze, przychodzi wam coś do głowy?
Może być w kwiaciarniach, sklepach papierniczych i w tym sklepie co mówiłaś też może być. Najpierw musiałam wygooglować co to.

A co do moderatora to może racja.
 
Do góry