reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny j się chyba dziś przedzwigalam. Ten mój kufer waży chyba że 20kg. To schylanie się do malowania tej dziewczyny.. No nie wiem, dziś na szczęście przyszło krzesło wysokie, właśnie mąż otwiera paczkę. To chociaż w domu będę mogła wygodnie malować.
A tyle się mówi o tym że kobiety w ciąży nie mogą dźwigać:p i Ty o tym powinnaś najlepiej wiedzieć! Toż Ty służba zdrowia!:-D pod latarnią najciemniej! :D
 
reklama
O kochana to chyba trochę przesadziłaś z dobytkiem[emoji28]
Dziewczyny j się chyba dziś przedzwigalam. Ten mój kufer waży chyba że 20kg. To schylanie się do malowania tej dziewczyny.. No nie wiem, dziś na szczęście przyszło krzesło wysokie, właśnie mąż otwiera paczkę. To chociaż w domu będę mogła wygodnie malować.
 
Bafinka dziekuje za odp, moj nick to AsiaIN a lekarz w jakim sensie przeciagal? Nie dal jakis lekow tak? Progesteronu?
 
A tyle się mówi o tym że kobiety w ciąży nie mogą dźwigać:p i Ty o tym powinnaś najlepiej wiedzieć! Toż Ty służba zdrowia!:-D pod latarnią najciemniej! :D
A no widzisz, jak to się mawia szewc bez butów chodzi. No niestety, musiałam się jakoś przetransportować z tymmajdenem całym. Umowa podpisana, nie ma zmiłuj.
 
Ja jestem wykończona, mdłości, znowu niechęć do jedzenia i totalna płaczliwość. No dzisiaj z 4 razy się popłakałam w ciągu 30 minut, potem jakby nic się nie stało wrócił mi humor. Przeraża mnie to [emoji16] czuje się jak psychiczna.
Uciekam spać dziewczyny, dobrej nocki :)
 
A mnie szlak trafia pojechalam zrobić betę dziś i jeszcze inne badania w punkcie diagnostyki oddałam krew o 8 rano. zaakceptowali to w diagnostyce dopiero o 13.55 a wyników dalej nie ma a ja to potrzebuje na poniedziałek jeszcze diagnostyka ma problemy ze stronami online ja nie wiem....
 
Hej dziewczyny
Właśnie nadrobiłam was z dzisiejszego dnia :) ja dziś zapisałam się na badania prenatalne :) udało mi się z terminem przed urlopowym a bałam się że przez prenatalne będziemy musieli zmienić plany wyjazdowe. Jutro wyjeżdżamy na weekend do Pragi do siostry męża :) cieszę się bo dawno nie ruszaliśmy się z domu :) mam tylko nadzieje że te upały mnie nie wykończą :)
 
reklama
Do góry