reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

To super, że wszystko dobrze. Teraz ja się nie będę mogła doczekać i ciekawa jestem czy u mnie będzie miał za tydzień jakieś podejrzenia co do płuci.
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach [emoji5] Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

@Julika.s Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór [emoji5]️
 
reklama
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach ☺ Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno ❤❤❤❤❤

@Julika.s Trzymam kciuki ✊✊

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór ☺
Fantast czne wieści :) fajnie że dr już cos tam zdradził, wypatrzyl... :)


@Velvetka ja czytam umorz nie Mroza i boję się, że usmiercic chylke. Myślę że dziś gura jutro skończę, bo te akurat wchodzą Jk woda :D
 
Trzymam kciuki
Kochane ja czekam w poczekalni :) niestety jestem bez męża bo jest w trasie :( a tu same pary siedzą. Czekam niecierpliwie :* dzięki za trzymanie kciuków ;)
Ja już przeczytałam wszystkie 3 części.. ale jakoś mnie nie porwała tak jak Grey... Za dużo bluzgów i za szybko w czasie się dzieje ... Ale historia pełna zwrotów akcji[emoji3]
Mam wszystkie trzy [emoji12] także jakbyś już przeczytała te dwie to możesz się do mnie uśmiechnąć. Do strony 60 jest fajna, wciągająca.

coco ale fajnie że dziewczynka!! ja bardzo bym chciała druga dziewczynkę.. mam synka pierworodnego i baaaardzo go kocham jest nawet bardziej uczuciowy niż córa i ogólnie ach i och bo to moje pierwsze dziecko.. ale jednak z dziewczynka jakoś taka więź.. te same ubrania razem na zakupy ... Nie wiem jak to wytłumaczyć...

A ja obiadlam się bobu i nic mi się nie chce..
 
Bardzo się cieszę. Na pewno śliczny mały człowiek w tobie rośnie [emoji3590][emoji3590]
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach [emoji5] Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

@Julika.s Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór [emoji5]️
 
Trzymam kciukiJa już przeczytałam wszystkie 3 części.. ale jakoś mnie nie porwała tak jak Grey... Za dużo bluzgów i za szybko w czasie się dzieje ... Ale historia pełna zwrotów akcji[emoji3]

coco ale fajnie że dziewczynka!! ja bardzo bym chciała druga dziewczynkę.. mam synka pierworodnego i baaaardzo go kocham jest nawet bardziej uczuciowy niż córa i ogólnie ach i och bo to moje pierwsze dziecko.. ale jednak z dziewczynka jakoś taka więź.. te same ubrania razem na zakupy ... Nie wiem jak to wytłumaczyć...

A ja obiadlam się bobu i nic mi się nie chce..
To prawda! Ja mam bliźnięta, synka i córkę. Syn pieszczoch jakich mało. Przytula, całuję-no zjadłabym! Ale więź z córką jest niewytlumaczalna mamy chyba swój własny język ;)
 
A jak świetnie:)) tez masz podwójne doznania;))?
Tak:) jaka masz ciąże? Ja 2k2o jutro równy 12 tydzień:) w poniedziałek mam prenatalne i wiem ze to graniczy z cudem ale mam nadzieje ze pokażą co tam chowają między nogami :D oczywiście wezmę duża poprawkę nawet jak mi lekarz powie jakimś cudem :p
Co do książek to mam w planie ściągnąć z Polski „Rodzic można łatwiej” Izabela Dembska. Ktoś ma, poleca?
 
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach ☺ Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno ❤❤❤❤❤

@Julika.s Trzymam kciuki ✊✊

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór ☺️

Jaaakie cudne wieści! gratuluje dziewuszki ciekawe czy moje się pokażą!
 
reklama
Do góry