reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Hej, u mnie też załamka... :/ ile dziewczyny staracie się o kropka? U mnie DOPIERO 4 cs, a ja czuję się psychicznie przeżuta. Jak sobie z tym radzicie? Jak odrywacie się od myślenia o dziecku?
Ja staram się już 13 cykl, nie od razu Ci się uda, wyłączenie myślenia od tak jest niemożliwe i powoduje, że mózg później uderza z podwójną siłą... Musisz nauczyć się dołączyć tą myśl do życia codziennego i nie dać jej się zdominować 😊
Przypomnij sobie co Ci sprawiało radość przed staraniami, np spacery, książka, gotowanie itp jest wtedy dużo lżej 😘
Chwilę załamania będą co miesiąc, życzę Ci szybkich II kreseczek, tak jak innym dziewczynom 🤞
 
reklama
Hej, u mnie też załamka... :/ ile dziewczyny staracie się o kropka? U mnie DOPIERO 4 cs, a ja czuję się psychicznie przeżuta. Jak sobie z tym radzicie? Jak odrywacie się od myślenia o dziecku?
Jestem w trakcie 6cs, najlepiej to zająć się czymś innym
Eh znam takie bzikowanie niestety. Ale Ja życzę Tobie z całego serca żeby to były jednak objawy na [emoji977]
W 51 dc to juz mam prawo świrować, wszystko się okaże w tym tygodniu 😅
 
Hej, u mnie też załamka... :/ ile dziewczyny staracie się o kropka? U mnie DOPIERO 4 cs, a ja czuję się psychicznie przeżuta. Jak sobie z tym radzicie? Jak odrywacie się od myślenia o dziecku?
Hej, ja właśnie zaczynam 7cs i też od czasu do czasu miewam załamki, to chyba normalnie. Niestety jeszcze nie odkryłam tajemnicy, jak przestać myślec, ale wydaje mi się, ze się nie da... jedyne co to właśnie można się zająć fajnymi rzeczami, które lubimy, ale dokladnie tak jak napaisała jedna z dziewczyn tu - trzeba "umieścić" tę myśl w życiu codziennym. Trzymaj się ciepło <3

@Lily2389 możesz wpisać mi @, właśnie przyszła.
7 cs będzie u mnie all hands on deck, wszystkie testy owulacyjne, suple, żel wspomagjący plemniki, badanie nasienia męża, potem również mam wizytę u lekarza z wynikami po 6 tyg brania euthyroxu, to od razu mi sprawdzi, czy miałąm owulacje. Ale o to raczej się nie martwię, bo owulację mam normalnie. W czwartek idę również na fsh, lh i ten cały szajs, żeby zobaczyć co tam słychać.
 
Hej, ja właśnie zaczynam 7cs i też od czasu do czasu miewam załamki, to chyba normalnie. Niestety jeszcze nie odkryłam tajemnicy, jak przestać myślec, ale wydaje mi się, ze się nie da... jedyne co to właśnie można się zająć fajnymi rzeczami, które lubimy, ale dokladnie tak jak napaisała jedna z dziewczyn tu - trzeba "umieścić" tę myśl w życiu codziennym. Trzymaj się ciepło <3

@Lily2389 możesz wpisać mi @, właśnie przyszła.
7 cs będzie u mnie all hands on deck, wszystkie testy owulacyjne, suple, żel wspomagjący plemniki, badanie nasienia męża, potem również mam wizytę u lekarza z wynikami po 6 tyg brania euthyroxu, to od razu mi sprawdzi, czy miałąm owulacje. Ale o to raczej się nie martwię, bo owulację mam normalnie. W czwartek idę również na fsh, lh i ten cały szajs, żeby zobaczyć co tam słychać.
Polećcie proszę żel intymny/ lubrykant wspomagający nasienie. U nas plemników prawidłowych 6% to dużo. Problem jest z bardzo gęstym i lepkim nasieniem.
 
reklama
Tak dla pewności to jeszcze z dwa dni bym poczekała [emoji4][emoji2][emoji16]
Chociaż w ciąży z synkiem robiłam już 10dpo [emoji12][emoji12][emoji12]
Czekam ale chyba nadejdzie @, ja pitole jak mnie wszystko wkurza no ja nie mogę jestem taka rozdrazniona jak nigdy, ewidentnie @ za rogiem 😁😅
 
Do góry