reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Cześć dziewczyny:) chce do Was dołączyć, ponieważ w październiku podczas 4 cyklu starań czytałam namiętnie historie 2 kresek na październikowym forum i jak się okazało u mnie też się pojawiła upragniona fasolka. Niestety poroniłam w 11tc ale znów zaczęłam starania i może i tym razem przyniesiecie mi szczęście :) Okres ma przyjść 14 lutego, więc będę wtedy testować, chociaż nie wiem czy wytrzymam aż tyle :D

Bardzo współczuję. Trzymam kciuki, żeby szybko się udało i tym razem szczęśliwie zakończyło.👍
 
reklama
Cześć dziewczyny:) chce do Was dołączyć, ponieważ w październiku podczas 4 cyklu starań czytałam namiętnie historie 2 kresek na październikowym forum i jak się okazało u mnie też się pojawiła upragniona fasolka. Niestety poroniłam w 11tc ale znów zaczęłam starania i może i tym razem przyniesiecie mi szczęście :) Okres ma przyjść 14 lutego, więc będę wtedy testować, chociaż nie wiem czy wytrzymam aż tyle :D
Hej, bardzo mi przykro z powodu twojej straty, życzę Ci tych upragnionych ⏸ i nudnej ciąży ❤
@meraja jak tam u ciebie? Uciekłaś juz od nas na mamusiowe? ❤
 
Hej, bardzo mi przykro z powodu twojej straty, życzę Ci tych upragnionych [emoji977] i nudnej ciąży [emoji173]
@meraja jak tam u ciebie? Uciekłaś juz od nas na mamusiowe? [emoji173]

Jestem, podczytuje Was dalej cichutko [emoji4] i trzymam kciuki za każda [emoji3531]

U mnie w porzadku , robiłam druga betę i mam przyrost o 300% chyba wszystko dobrze [emoji28]
 
Poczekaj jeszcze jak będzie jutro [emoji6]
Jednorazowe może wcale nie oznaczać @ za to może oznaczać implantacje [emoji6][emoji6][emoji6]i tego Tobie życzę!!!
Dziewczyny które mierzą temperaturę. Mam 6 dni do @. Wczoraj temp 37.8 (jednorazowy skok) dzisiaj już 36.8 czyli raczej na okres idzie? [emoji17][emoji17]
 
Musisz zobaczyć jak od jutra będzie. Który cykl już mierzysz temperaturę? I Który dzisiaj u Ciebie jest dc? I ile po ewentualnej owu jesteś?
No właśnie tak jak wcześniej max to było 37,1 przez 4 dni wczoraj ten skok do 37.8 a dzisiaj spadek. Czytałam że jeśli następuje spadek to to wyklucza ciążę.
 
W cyklu w którym zaszłam z synkiem 8dpo miałam spadek jednorazowy. Potem temperatura znów poszła w górę, a 11dpo testy były już pozytywne.
No właśnie tak jak wcześniej max to było 37,1 przez 4 dni wczoraj ten skok do 37.8 a dzisiaj spadek. Czytałam że jeśli następuje spadek to to wyklucza ciążę.
 
Jestem, podczytuje Was dalej cichutko [emoji4] i trzymam kciuki za każda [emoji3531]

U mnie w porzadku , robiłam druga betę i mam przyrost o 300% chyba wszystko dobrze [emoji28]
Gratulacje, piękny przyrost, rośnijcie zdrowo, czekam na pierwsze usg ❤
@szklana29 u mnie taki spadek zawsze jest na @, zmierz jutro to zobaczymy ile będziesz miała 😉
 
No właśnie tak jak wcześniej max to było 37,1 przez 4 dni wczoraj ten skok do 37.8 a dzisiaj spadek. Czytałam że jeśli następuje spadek to to wyklucza ciążę.

Nie sugeruj się tym, bo na termoregulację ma wpływ wiele czynników, nie tylko ciąża. Ja tak przeżywałam jak nie miałam skoku min. 0,2, że to jeszcze nie owulacja i taką w sumie opinie dostałam, a okazało się, że jest owulacja i progesteron w normie i tak jest co miesiąc od niedawna i wszystko jest dobrze. A teraz jak zaczęłam się starać to co drugi dzień coś tam próbuje drgnąć w górę i dziwne huśtawki, także czekałabym cierpliwie do terminu i wtedy miała czarno na białym.
 
Hej dziewczęta ❤️ Jestem po wrześniowej cp leczonej metotreksatem . Cały luty do badania sonohsg bez tulasków 🙈. Potem ogień 🙈🤣. 3 mam kciuki za was mocno a jeszcze bardziej za siebie 💪
 
reklama
Do góry