reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

No dziwi Mnie ten skok. Ale wiesz to dopiero pierwszy cykl więc też nie można porównać sobie.
Dla przykładu masz Mój obecny poperdzielony cykl na maksa[emoji17]
Skoku brak kompletnie. W dodatku górki, że hej. Także Ja na 1000% przekreślam ten cykl
Zawsze rano, budzi mnie budzik. Termometr mam przy łóżku także wyłączam budzik i mierzę pod językiem. Termometr z jedną cyfrą po przecinku może tu problem [emoji848] co ten skok może oznaczać? Raczej nie owulację bo mam cykle regularne
Screenshot_20210204-181243_Femometer.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny:) chce do Was dołączyć, ponieważ w październiku podczas 4 cyklu starań czytałam namiętnie historie 2 kresek na październikowym forum i jak się okazało u mnie też się pojawiła upragniona fasolka. Niestety poroniłam w 11tc ale znów zaczęłam starania i może i tym razem przyniesiecie mi szczęście :) Okres ma przyjść 14 lutego, więc będę wtedy testować, chociaż nie wiem czy wytrzymam aż tyle :D

Majsia mam w tym terminie dostać okres chociaż ostatni cykl miałam 25 dni zamiast 28 wiec może być różnie. Dlatego chodzę jak na szpilkach tym bardziej że przy owulacji dostałam plamienia jak nigdy, a od jutra zaczynam brać progesteron. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że się uda tym razem ;-) przytulam <3
 
Cześć dziewczęta jestem tutaj nowa i jest to mój pierwszy post. Mam polipa w macicy i biorę progesteron . Staram się od września ale z mizernym skutkiem. Mam nadzieję, że w lutym się uda. Trzymam za Was kciuki i ściskam mocno ;-)

A ja trzymam kciuki, żeby Tobie się szybko udało i wszystko było ok. 👍
 
Hej czy warto robić test jak zabezpieczyłam się z partnerem? Mój partner raczej uważa zabezpieczenie w prezerwatywie, a do tego zawsze wyciąga przed. Tu nie było by powodu do pisania tego postu, gdyby nie to, że raz zauważyłam coś białego we wnętrz i na zewnątrz prezerwatywy. Mozliwe że był to mój śluz bo wtedy taki miałam, nie wyglądało to jak sperma, bo tak jak mówiłam zawsze wyciąga przez, a wcześniej kilka dni już miałam taki biały śluz. Okres maislam dostać wczoraj lub dzisiaj. Ogólnie nie czuje się źle, normalnie jak zawsze. Od 2 tygodni chodzę siku częściej ale też więcej pije ponieważ biorę leki, a po za tym zawsze chodziłam częściej tak żadnych objawów nie mam
 
Ostatnia edycja:
Hej czy warto robić test jak zabezpieczyłam się z partnerem? Mój partner raczej uważa zabezpieczenie w prezerwatywie, a do tego zawsze wyciąga przed. Tu nie było by powodu do pisania tego postu, gdyby nie to, że raz zauważyłam coś białego we wnętrz i na zewnątrz prezerwatywy. Mozliwe że był to mój śluz bo wtedy taki miałam, nie wyglądało to jak sperma, bo tak jak mówiłam zawsze wyciąga przez, a wcześniej kilka dni już miałam taki biały śluz. Okres maislam dostać wczoraj lub dzisiaj. Ogólnie nie czuje się źle, normalnie jak zawsze. Od 2 tygodni chodzę siku częściej ale też więcej pije ponieważ biorę leki, a po za tym zawsze chodziłam częściej tak żadnych objawów nie mam
No jak nas trochę czytasz to widzisz że zajście w ciążę nie zawsze jest łatwe. A w prezerwatywie i przy stosunku przerywany szansa jest raczej równa 0 - ja z mężem 8 lat byłam tylko na przerywanym bez innego zabezpieczenia i w ciążę nie zaszlam a schodzę raczej szybko.
 
Hej czy warto robić test jak zabezpieczyłam się z partnerem? Mój partner raczej uważa zabezpieczenie w prezerwatywie, a do tego zawsze wyciąga przed. Tu nie było by powodu do pisania tego postu, gdyby nie to, że raz zauważyłam coś białego we wnętrz i na zewnątrz prezerwatywy. Mozliwe że był to mój śluz bo wtedy taki miałam, nie wyglądało to jak sperma, bo tak jak mówiłam zawsze wyciąga przez, a wcześniej kilka dni już miałam taki biały śluz. Okres maislam dostać wczoraj lub dzisiaj. Ogólnie nie czuje się źle, normalnie jak zawsze. Od 2 tygodni chodzę siku częściej ale też więcej pije ponieważ biorę leki, a po za tym zawsze chodziłam częściej tak żadnych objawów nie mam
Nie jesteś w ciąży.
 
Majsia mam w tym terminie dostać okres chociaż ostatni cykl miałam 25 dni zamiast 28 wiec może być różnie. Dlatego chodzę jak na szpilkach tym bardziej że przy owulacji dostałam plamienia jak nigdy, a od jutra zaczynam brać progesteron. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że się uda tym razem ;-) przytulam <3
Ja w poniedziałek mam badania kontrolne do pracy i tak mnie nachodzi żeby sobie zrobić betę jak już będę w przychodni.. Ale wiem że to za wcześnie. Ehh, kobiety jak się na coś napalą to już koniec :D Tobie tez życzę powodzenia :)
 
Ja w poniedziałek mam badania kontrolne do pracy i tak mnie nachodzi żeby sobie zrobić betę jak już będę w przychodni.. Ale wiem że to za wcześnie. Ehh, kobiety jak się na coś napalą to już koniec :D Tobie tez życzę powodzenia :)
10 dni od stosunku będą jest wiarygodna
 
reklama
Dzień dobry wszystkim w piątek😍Jeszcze 8h w pracy i weekend. Spojrzałam na 1 stronę i w walentynki taka lista testujących jest😱dziewczyny rozbijecie bank ☺️☺️. Ja testuje w pon ale tak mnie już korci, a wczoraj jeszcze pisałam ze będę grzecznie czekać🤣🤣. Ciśnienie robi swoje. Udanego piątku kochane.
 
Do góry