reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Ta ciążą pomoże ciekawe skąd takie rzeczy wzięły [emoji2356]Ja jestem 3lata po porodzie i takie miesiączki zdarzają Mi się częściej niż przed porodem[emoji849]
Jeszcze nie pracuje więc pozwalam sobie na siedzenie w domu, dzisiaj 3dc dalej się leje ale juz mniej, dlatego wszyscy zawsze polecali mi zrób sobie dzidzie to się zmieni będzie lepiej, tylko jak teraz myślimy o ślubie to te wszystkie co tak mówiły to teraz mówią po co tak wcześnie za mąż wychodzę, patologia [emoji2368][emoji23]
Ja ostatnio wiadomo jestem w domu. Ale jak zdarzają Mi się takie okresy to niestety zwolnienie od gina. Dla Mnie jest wtedy naprawdę Problem żeby przejść spokojnie do łazienki, a co dopiero pracować.

Jejku dziewczyny, to współczuję :( a ja zawsze narzekałam... a tu może być jeszcze gorzej. Jak sobie z tym radzicie w pracy? Zanim nastały czasy pracy zdalnej (dla niektórych)
 
reklama
No do Mnie mają przyjść dzisiaj z amazone za bodajże 8,89euro 25szt i jest do nich specjalna aplikacja którą zresztą już mam bo testy owulacyjne jedne też mam z tej samej firmy.
Ja kupiłam bo męża szlag trafiał jak potrafiłam wydać na kilka testów 40e. Bo jednak testy są u nas drogie. A te za 25szt ok 10e.
 
Ja jeszcze biorę pod uwagę wadę testu. Fakt z tego pakietu zrobiłam już kilka i wszędzie biało, ale zawsze zdarza się błędny. A druga sprawa to naprawdę jest cień. Jednak to jak dobrze liczę 5 dni do okresu jeszcze 😉
Dokladnie :) wiec trzymamy kciuki bo 5 dni przed to w sumie przeciez wczesnie jeszcze na test :) 💪🏻💪🏻💪🏻
 
Co do ślubu. Ja brałam jak miałam 20lat rocznikowo 21. I wszyscy w koło a napewno wpadkę zaliczyli bo znałam się z mężem dopiero 7 miesięcy [emoji12][emoji1787]po 2 miesiącach znajomości mieliśmy już datę ślubu w kościele i zaklepaną restaurację [emoji16]
I jeszcze na dodatek My się przez internet poznaliśmy [emoji1787] także pomyśl sobie co gadali o Nas[emoji1787][emoji1787][emoji2356]
Jesteśmy już 13lat po ślubie [emoji16][emoji12][emoji12]a te co tak gadały są samotnymi matkami z wpadki albo już rozwódkami[emoji2368]więc reguły nie ma[emoji6][emoji6][emoji6]
Jeszcze nie pracuje więc pozwalam sobie na siedzenie w domu, dzisiaj 3dc dalej się leje ale juz mniej, dlatego wszyscy zawsze polecali mi zrób sobie dzidzie to się zmieni będzie lepiej, tylko jak teraz myślimy o ślubie to te wszystkie co tak mówiły to teraz mówią po co tak wcześnie za mąż wychodzę, patologia [emoji2368][emoji23]
 
Ja to jakoś mam przeczucie co do Ciebie, że to na 100% już jakaś maluteńka istotka grzeje sobie miejsce u Ciebie w brzuszku[emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Dzisiaj wzrost na 37. Także niewiele.
Ale to może jednak być coś na rzeczy bo od chyba dwóch dni jest mi bardzo słabo i mam mega zawroty głowy co też mnie stresuje bo ostatnia ciąża aż do poronienia była taka. Mdlałam non stop
 
reklama
Do góry