reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja to z radości do sceptycyzmu 😂 teraz patrzyłam na te testy i po wyschnięciu są bledsze niż wtedy kiedy były jeszcze mokre. Także czas pokaże. Teraz muszę usiąść do pracy żeby zająć się czymś sensownym 😂
Takie szare są. Powinny być różowe. Ale jak nie ma ciąży to z reguły nic na teście nie ma. Mój test wyszedł lekko różowy z popołudniowego moczu 4 dni przed okresem. W biologii wszystko jest możliwe 😂 będziesz miała nerwowe 5dni, i nawet sobie winka nie możesz wypić na wyluzowanie🙈
 
Oj z tą szarością bym polemizowała. Dla przykładu pokaże moje szarości z których mam synka[emoji16]

Takie szare są. Powinny być różowe. Ale jak nie ma ciąży to z reguły nic na teście nie ma. Mój test wyszedł lekko różowy z popołudniowego moczu 4 dni przed okresem. W biologii wszystko jest możliwe [emoji23] będziesz miała nerwowe 5dni, i nawet sobie winka nie możesz wypić na wyluzowanie[emoji85]

tapatalk_1611784272407.jpeg
 
Dokładnie rób codziennie i będziesz miała pewność!! Wiem, że pewnie teraz będziesz siedziała jak na szpilkach[emoji6]a Twój gin nie zleci Tobie bety? Mój przy tych testach od razu zrobił Mi bete i sprawdzał przyrost nawet. A też byłam po stracie. Nawet po tym dostałam jego prywatny numer żeby w razie co od razu dzwonić do niego, może tutaj ginekolodzy tak robią [emoji848][emoji2368]
Tylko że one mi wyglądają jak te moje na żywo. Fakt może na moich zdjęciach wyglądają na szare ale to taki mój aparat albo talent do zdjęć [emoji85] ale nie ma co gdybać, codziennie będę robić test do okresu i zobaczę czy ciemnieją czy nie i czy przyjdzie @
 
Gratuluje dziewczeta!
Troche mnie tu nie bylo, ale czytałam od Was te wiadomości i się ogromnie ciesze z Wami!! 🥰
U mnie coś czuje ze w tym miesiacu nie pyknie, bo zapomnielismy z mezem ze mamy nowy miesiac 😂 ale moze moze skoro od wczoraj wzielismy sie do roboty 😂
 
Chociaż na 100osób[emoji854][emoji33]to duże weselicho! My mieliśmy na 56 osób. Dla Mnie to już było dużo. Ale Ja z tych co wolę mniejsze [emoji16]
Mi się na przykład podobał pomysł Mojego męża kuzynki. Wzięli ślub byli rodzice i świadkowie. Potem był obiad w restauracji, później młodzi do jakiegoś klubu poszli i tyle[emoji16]a dodam, że są przy kasie, ale woleli te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Ja szczerze też myślałam o takim ślubie ale jestem jedynaczką z upartą mamą [emoji19][emoji849]i tylko słyszałam "ale jak to będzie wyglądać, co ludzie powiedzą [emoji36]"
Ja bym tam mogla mieć na najbliższych jakieś 30 osób ale mój się uparł i nawet chcial na więcej ale nie dziękuję, masakra jakaś bo ta ciotka musi być ten tez bo się obraża nienawidzę czegoś takiego
 
reklama
Eh znam to[emoji2356]i współczuję. A kiedy w ogóle ślub?
Ja bym tam mogla mieć na najbliższych jakieś 30 osób ale mój się uparł i nawet chcial na więcej ale nie dziękuję, masakra jakaś bo ta ciotka musi być ten tez bo się obraża nienawidzę czegoś takiego
 
Do góry