reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Lali ja to wszystko wiem ale wiesz jedno to racjonalne myslenie a drugie to panika po ostatnich doswiadczeniach pewnie gdybym wczesniej nie miala poronien to bym na to wiekszej uwagi nie zwrocila . Ale juz mi troche przeszla panika poki sie sytuacja nie rozwija dalej to jest ok :) byle do poniedzialku. .no i musze przetrwac sobote bo mojej corce urodziny dla kolezanek wyprawiam wiec pewnie dom bedzie przewrocony do gory nogami..ale to juz znartwienie mojego narzeczonego :p
 
reklama
Phi...niedowaga...phi...jakby zobaczyli moje uda to by nie smieli napaknac o niedowadze [emoji23]

1498132522-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Phi...niedowaga...phi...jakby zobaczyli moje uda to by nie smieli napaknac o niedowadze [emoji23]

1498132522-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Czuję straszną presję. Moja siostra w pierwszej ciąży schudła zamiast przytyć, w drugiej utrzymała wagę. Boję się, że się roztyję. Na dodatek od ostatniej owulacji jestem strasznie wzdęta i czuję się jak balon.
 
@mysiala92 "moja ciaza z eDziecko.pl"

@coldold
Schudlam 11kg w tym roku by wlasnie nie zaczynac ciazy jako male sloniatko i nie konczyc jej jako wielkie sloniatko [emoji23]
Wazylam prawie 68kg, to granica waga prawidlowa-nadwaga przy moim wzroscie (162cm).
I teraz sie pilnuje co jem i ile zeby nie przegiac palki z kilogramami. Mi zbedne kilogramy bardzo siadaja na psychike :( no ale oczywiscie nie planuje schadnac, tylko chce przytyc tyle ile trzeba i ile jest zdrowo. Bo nikt mi nie wmowi, ze +30kg to z powietrza sie wzielou kobiet co tyle przytyly w ciazy ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mysiala92 "moja ciaza z eDziecko.pl"

@coldold
Schudlam 11kg w tym roku by wlasnie nie zaczynac ciazy jako male sloniatko i nie konczyc jej jako wielkie sloniatko [emoji23]
Wazylam prawie 68kg, to granica waga prawidlowa-nadwaga przy moim wzroscie (162cm).
I teraz sie pilnuje co jem i ile zeby nie przegiac palki z kilogramami. Mi zbedne kilogramy bardzo siadaja na psychike :( no ale oczywiscie nie planuje schadnac, tylko chce przytyc tyle ile trzeba i ile jest zdrowo. Bo nikt mi nie wmowi, ze +30kg to z powietrza sie wzielou kobiet co tyle przytyly w ciazy ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zacznijmy od tego, że te +30 wcale dziecku szczęścia nie dadzą, więc ja również nie mam zamiaru sobie folgować, bo: "jem za dwoje".

Zawsze marzyła mi się zaawansowana ciąża latem. Jak pomyślę, że zimą będę chodziła jak muminek na dodatek w puchu to mi się odechciewa. Z drugiej strony fajnie jest mieć dostęp do świeżych nowalijek właśnie na początku ciąży, kiedy dziecko tak szybko się rozwija. Zmierzam do tego, że właśnie tym zapycham głód. Warzywami i owocami.
 
Ja się cieszę że znowu koniec ciąży na zimę przypada, tak jak z synem. Córka jest z wiosny i upały już były. Końcówka z nią była strasznie ciężka przez to. Poza tym zima wiadomo jak dziecko małe ubrać - ciepło i śpi jak kamień, a jak gorąco to dziecko zaraz się poci, niespokojne, potowki itp. Sama puchlam zresztą od tych upałów..
 
reklama
@coldold oj czy ja wiem czy byc sie cieszyla z 3 trymestru latem. Nie znam zadnej dziewczyny uwazajacej lato to fajna pora roku na koncowke w ciazy. Te co akurat tak trafily to meczyly sie okropne bo im duszno bylo, puchly stasznie, nogi bolaly. Kiepsko to wspominaja. Polog w takie upaly to tez nic przyjemnego.

Wiosna i jesien to chyba najlepsze pory roku na rodzenie, przynajmniej tak wychodzi jak sie pytalam znajomych.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry