reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej. Witam nieśmiało i spanikowana. U mnie druga bardzo ale to bardzo niewyraźna. Dziś idę prywatnie do lekarza. Boje się jak cholera;)
Jestem mamą styczniowa 2011 i sierpniowa 2014;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki

Widzę że powoli Nas przybywa, witam serdecznie :)

Wycieczka spoko tylko meczaco, wczoraj ponad 7 godzin w autokarze potem lazenie to wieczorem mi się brzuch spial i bolał :/

Dziś znowu cały dzień lazenia i powrót późnym wieczorem

No i muszę tym razem nie zapomnieć zadzwonić do lekarza się umówić na wizytę :)

@ookatkaoo1993 a czemu się boisz!?

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower to będzie już 3;)
Totalnie jestem w szoku. Mąż był w domu tylko 4 dni w maju po 3 tygodniowej delegacji. I to po kalendarz uu w ta największa możliwość.
A marcu otworzyłam firmę i muszę ją conajmniej rok utrzymać.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak poczytałam was troszkę od początku;) ja wam dam znać koło 10 czy z wami zostaje;) na 9.20 mam umówioną wizytę;)
To chociaż się przedstawię;) mam na imię Kasia i chyba będę takim najmłodszym brzuszkiem;) w lutym skończyłam 24 lata. 4 jestem po ślubie;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ookatkaoo1993 witamy :) dasz rade. Dalas z dwojka to i z 3 sobie poradzisz ;) ja to nie wyobrażam sobie drugiego .
To jestes rok mlodsza odemnie :) tez mam na imie Kasia

Flower pamietaj o lekarzu :)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny :)
U nas nadal pochmurnie,a moj młodszy synuś jednak zaraził się ospą od starszaka aaaa mam tylko nadzieje,że go tak nie wysypie jak starszego bi będzie ciężko z zdrapaniem :/

ookatkaoo1993 witaj i gratulacje!!!mnie też przeraża fakt 3 bobasa,zwłaszcza ze młodszy to taki przytulasek mamusi jest,śpi ze mną cała noc bo od urodzenia nie cierpiał spać w łóżeczku.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja zostanę po raz drugi mamą mam już 8 latka więc różnica będzie spora bo 8 lat i 4 miesiące ale z informacją o rodzeństwie poczekam jeszcze do początku 2 trymestru. 8 czerwca mam wizytę na którą nie mogę się doczekać niby drugie dziecko będzie ale cieszę się jak przy pierwszym :)
 
Do góry