reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam z rana :)

Właśnie szykuje się na wycieczkę, jadę do Łodzi, jutro wieczorem wracam, trochę boję się tyle godzin w autokarze ale może będzie dobrze :)

Miłego dnia :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny :)
Ja z okolic Bielska-Białej ale od 11lat mieszkam w Anglii.
Pogoda się popsuła,przyszedł deszcz i jest chłodniej.
Flower bezpiecznej podróży i udanej wycieczki ;)
mysiaka92 powodzenia,oby synuś nie płakał zbytnio!

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ssabrinaa u nas tez jakos sie popsula pogoda a moze to i dobrze. Mlody nie bedzie na dwor chcial isc.. Na ogol jest dzielny dopiero przy trzecim wbijaniu igly zaczyna plakac (ma takie problemy jak ja ze pobrac krew to tragedia jest) a jak on placze to mi tez sie chce odrazu dlatego maz bedzie go trzymal.. Wiecie jak to jest z rtg? Moge go trzymac przy przeswietleniu pluc?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty nie bo jesteś w ciąży! Jak mój starszak miał rtg głowy to mi się pytały czy w ciąży jestem itd
Odważnego masz synusia.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ty nie bo jesteś w ciąży! Jak mój starszak miał rtg głowy to mi się pytały czy w ciąży jestem itd
Odważnego masz synusia.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Tak tez myslalam :) musze jakos logistycznie rozplanowac zeby maz poszedl z nim. :)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja swoje dwie kreseczki zobaczyłam w dniu urodzin w sobotę :) termin niby na 2 lutego ale do ginekologa wybieram się dopiero 8 czerwca Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)
 
Do góry