reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Monisiek88 ja tez nigdy nie lubiłam schabu ze śliwka...ale od kilku lat zajadam się i moj R tez...to tez zależy jak się robi i z jaka śliwka (mojego R siostra robi ze śliwka wędzona- tego nie zjem...ja robię ze śliwka suszona- ten uwielbiam [emoji12])

@olga_d przykro mi, ze teściowa nie rozumie, ale pewnie tez jako babcia nie może się doczekać (pierwszego?) wnuczka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, pierwszy wnuk. Rozumiem jej radość dlatego jeszcze jej nie ochrzaniłam :-D. Już mogłoby być to połówkowe i obiecuję, że odpuszczę i zacznę kompletować wyprawkę :).
 
reklama
Dzień dobry :)
Szaleństwa wczoraj nie było, tylko 10 stron do nadrobienia gdzie ostatnio po 30 juz miałam ;)
Syla, Izula gratuluję synkow :)
Mavika, dzielny przedszkolak :tak: jak minął pierwszy dzień?
Dott30, kruszynka tez mam 3 braci i siostrę :tak: uwielbiam zwłaszcza zjazdy świąteczne :)
Ogien121212 u mnie też łożysko nisko, na razie lekarz powiedział ze jest ok i Sue jescze może podnieść, ciekawe co wyjdzie na wizycie
Mama_zuzanki u mnie też 8 lat różnicy będzie.
Niania gratuluję znanego egzaminu :)
Dotkass ale miałaś energii:tak:
u mnie też by się przydały porządki i to najlepiej generalne.. Ale chyba jescze muszą poczekać o_O
Co do grzybów.. Mój mąż właśnie z rana wyruszył do lasu, uwielbia zbieranie grzybów :tak: Ja zaś niekoniecznie [emoji14]
Mój tata tez ma bolerioze :(
A u mnie na dziś w planie produkcja soku malinowego :biggrin2:
Miłego dnia :biggrin2:
Dziękuję bardzo dobrze. Wręcz spytał czemu tak szybko po niego przyszłam :)
 
Hej laski. Jak mijają wam kolejne miesiące? Doszły mnie słuchy o trojaczkach :p ktora taka odważna?
Cześć, miło Cię widzieć! :)
Mamy trojaczki i bliźniaki, dziewczyny poszalaly :).
Mi 2 trymestr mija zdecydowanie lepiej niż 2, cały czas na l4, ale, o dziwo, nie świruję. Z utęsknieniem czekam na każde usg, żeby podejrzeć czy dziecko ma się dobrze. A Ty jak sobie radzisz? Bedziesz próbować zaraz ponownie? :*
 
Moja też 4, ale 3 zakończyły się przed 9 tc. Dzięki za słowa otuchy :). Podświadomie jest ta obawa, że serduszko przestanie bić, ale z drugiej strony mocno wierzę, że tym razem uda mi się urodzić zdrowe dziecko...
Niestety rozumiem wprawdzie mam dwoje dzieci , ale to piąta ciąża. Ostatnia strata w styczniu nie wiem czy ta przerwa nie była za krótka ale co ma być to będzie staram się nie nastawiac. Kurcze wzięłam lactulozum na te zaparcia i coś się tam udało ale teraz mam takie wzdęcia, że chyba pekne.
 
reklama
Ja tez się witam dziś wcześnie się obudziłam bo mój mąż w nocy wyjeżdżał na lotnisko. Tak się przyzwyczaiłam ze jest ,ze beczałam jak dziecko, mam nadzieje ze 4 tyg szybko zleca i znów będzie w domku :)
Miłego dnia [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry