reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie też za oknem nieciekawie. Chyba musze powyciagac z garderoby jesienne kurtki. Wczoraj zamówiłam przez internet spodnie ciążowe. Mam nadzieje, ze będą dobre, bo nie lubię bawić się w odsyłki[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam zamiar jutro prześledzić internet, po pierwsze i najważniejsze to spodnie a druga kwestia płaskie buty na jesień bo ja z tych co lubią obcasy
☺️
 
reklama
@Lali oby jutro po bólu głowy pozostały tylko wspomnienia

@luandzia1 dobrze, ze po wizycie Ok, bo jakby mogło być inaczej...co do psyche, niestety teraz stany depresyjne się zaczną- jesienna pogoda sprzyja, aczkolwiek ponoć najgorszy jest listopad- damy radę- musimy się trzymać razem- dobry film, książka, kawka, gorąca czekolada czy kakao i od razu humor będzie lepszy [emoji6]

@KasiaK89 oj pomoc nawet w takim stopniu przy maluszku przez pierwsze tygodnie jest bezcenna

@mavika zdecydowanie powinnaś zmienić dzienny bilans- teraz w szczególności

@Chrząszczyk ja tez nie lubię, dlatego dla siebie ciuchów nie zamawiam, oprócz jednej kurtki zimowej (w styczniu kupiłam i na szczęście jest dobra)...co do bolu krocza- u mnie brak...próbuje sobie przypomnieć czy miałam tak w poprzednich ciążach, ale chyba nie



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ogólnie to wpadłam życzyć kolorowych snów [emoji182]u


85993e3koj7clzdz.png
 
Dzień dobry,

Hmmm czyżbym zamykała wczoraj a dziś otwierała dzień?

Ja już Amelkę wyprawiłam do szkoły. Młodsza się bawi, a ja zastanawiam się czy bardziej mam ochotę na jajka na śniadanie, czy na jajka [emoji12]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,

Hmmm czyżbym zamykała wczoraj a dziś otwierała dzień?

Ja już Amelkę wyprawiłam do szkoły. Młodsza się bawi, a ja zastanawiam się czy bardziej mam ochotę na jajka na śniadanie, czy na jajka [emoji12]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O faktycznie to musze przyznać, ze masz trudny wybor[emoji4]wybierz jajka[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po śniadaniu. Starszego odprawilam do szkoly, a z młodszym jeszcze idę po 12 na wizytę kontrolną do alergologa. U nas zimno. Moje spodnie jeszcze nie przyszły i nie wiem w co ja się ubiore. Nad butami tez musze pomyśleć, bo raczej na codzień przed ciaza chodzę na obcasach. Teraz w balerinkach ale i one nie bardzo będą za kilka tygodni odpowiednie. Zmykam pogrzebać w garderobie...może znajdę coś, bo jeśli nie to nie wychodzę z domu...trudno. Jestem zmarźluchem[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry,

Jeszcze za okno nie zerkalam ale chyba słyszę deszcz bleeee
Wybieram się z rana na połowy do lumpka, może jakieś spodnie ciążowe wynajde, często w pierwszy dzień są perełki, tylko pewnie będzie tłok.
Miłego dnia ☺️
 
Do góry