reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dzień dobry,
Gratulacje! :) Może najprościej Wiktoria? Powiem szczerze że chłopięce imię mam wybrane odkąd tylko pomyśleliśmy o dziecku, a dziewczęce żadne mi się nie podoba... Oby był chłopak :D

Wystarczy nie wchodzić dzień-dwa i nie da się nadążyć.
Dwa dni trochę roboty miałam, ale plecy niestety nie pozwalają na zbyt dużo aktywności, a nawet za dużo siedzenia też jakoś nie służy. Teraz leżę, odpoczywam i oglądam łóżeczka.
Podobno dzisiaj ostatni dzień ładnej pogody, a od jutra same deszcze :/
Ja też tak mam. Zanim zaszłam w 1 ciążę imię było wybrane dla syna kilka lat wcześniej, dla dziewczynki był problem. Urodził się chłopiec. Teraz co do dziewczynki od początku jest zodność, dla chłopca są wątpliowści. Dlatego musi być córeczka :)

@Sylviia gratuluje

Kurde dziewczyny zupełnie nie ogarniam tych dwóch wątków [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też nie. Szkoda, że to ten nie jest zamknięty...
 
Ja też tak mam. Zanim zaszłam w 1 ciążę imię było wybrane dla syna kilka lat wcześniej, dla dziewczynki był problem. Urodził się chłopiec. Teraz co do dziewczynki od początku jest zodność, dla chłopca są wątpliowści. Dlatego musi być córeczka :)


Ja też nie. Szkoda, że to ten nie jest zamknięty...
Trzeba się po prostu w 100% przenieść na WZ, inaczej nie bedzie to dobrze funkcjonować. Nie ukrywam, że jak mam przeczytać kilkanaście stron dziennie i latać miedzy watkami to jest to nieco męczące i cieżko się ogarnia. Laski, co Wy tu jeszcze robicie? :)
@Dotkass postarala sie zebysmy miały WZ więc chodźcie tam wszystkie, a tu nic nie piszcie!!! :) Ewentualnie ktoś nowy jak się pojawi to niech napisze do @Dotkass o dołączenie do WZ i tyle.
 
Hej, dziś miałam przypływ energii i ogarnęłam trochę ogródek. Później dom i wreszcie po obiedzie padłam i dopiero się obudziłam
Super pogodę dziś mamy :-)
Ech, ja już się nie zastanawiam jaka płeć. Fajnie byłoby wiedzieć. Może za miesiąc?
Dobrego dnia!
 
Kochane, info na prv od Was mam...jutro podeśle do admina prośbę o dodanie do WZ- kilka z Was już się uzbierało. Jeśli ktoś jeszcze chętny dajcie proszę znać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry wieczór!
Dopóki nie wszystkie jesteśmy na WZ to "szrajbnę" tu :)
Spacer po lesie zaliczony, tak samo jak krótka wizyta w Biedrze, gdzie zaopatrzyłam się w dwie pary dresów :) no cóż, dziś kolejne spodnie wylądowały na dnie szuflady, bo nie dałam rady ich już wcisnąć na tyłek a raczej na brzuch :D chyba najwyższa pora przerzucić się na luźniejsze sukienki, bo w legginsach ani w dresach do pracy nie da rady :)
 
Do góry