reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
No to będzie dzień prenatalnych 😊 to ty trzymaj kciuki za nas a my za Ciebie 😊
Ciekawe czy dowiem się jakiej płci jest dzidziuś w zeszłej ciąży dowiedziałam się na pierwszych prenatalnych że to dziewczyna 😊
Chciałabym się dowiedzieć w piątek, kto zamieszkał w moim brzuszku 😁
W poprzedniej ciąży w jakim czasie dokładnie robiłaś prenatalne, że już lekarz był w stanie płeć określić?
 
Ja mam prenatalne dopiero za 3 tygodnie. Na wcześniejszych wizytach byłam sama teraz mąż chce jechać ze mną. Nie wiem czy to dobry pomysł czy lepiej poczekać jak badanie będzie przez brzuszek?
 
ja się ostatnio wkręciłam w przygody merlina [emoji1787] oglądałam zawsze w telewizji, więc teraz zrobiłam sobie taki powrót do przeszłości [emoji178]
Uwielbiam Merlina!! To jest stary, ale cudny serial, lubię go odświeżać 😊 ja obecnie oglądam The Good Doctor.

Dziewczyny, potrzebuję porady... Nie wiem co robić.
Jesteśmy w trakcie remontu, nic wielkiego. Głównie szpachlowanie, malowanie ścian. Nie mamy na to urlopu, a musimy to zrobić do końca lipca, więc robimy poprawki i przygotowania po pracy, w późnych godzinach. Bardzo chciałabym pomóc mężowi w malowaniu, żeby szybciej poszło, ale właśnie... Nie wiem czy w naszym stanie jest to wskazane. Myślicie, że te nowe farby są szkodliwe? Zupełnie nie wiem co o tym myśleć, a nie chce być totalnie bezczynna :(
 
No to będzie dzień prenatalnych 😊 to ty trzymaj kciuki za nas a my za Ciebie 😊
Ciekawe czy dowiem się jakiej płci jest dzidziuś w zeszłej ciąży dowiedziałam się na pierwszych prenatalnych że to dziewczyna 😊
Ja w dwóch poprzednich ciążach tez dowiedziałam się na pierwszych prenatalnych a byłam jakoś 12+, teraz będę 13+
 
Powodzenia dziewczyny na prenatalnych 😀 napewno wszystko będzie dobrze ❣ mi lekarz w poprzednich ciążach już określił płeć. Ja idę w poniedziałek i mam wielką nadzieję, że wypatrzy tam dziewczynkę 🎀😅
 
Chciałabym się dowiedzieć w piątek, kto zamieszkał w moim brzuszku 😁
W poprzedniej ciąży w jakim czasie dokładnie robiłaś prenatalne, że już lekarz był w stanie płeć określić?
Chyba 12w3d ale mój ginekolog powiedział mi w 11w4d. Tylko te pierwsze informacje traktuje trochę z dystansem ale sprawdziło mi się 😊
Ja mam prenatalne dopiero za 3 tygodnie. Na wcześniejszych wizytach byłam sama teraz mąż chce jechać ze mną. Nie wiem czy to dobry pomysł czy lepiej poczekać jak badanie będzie przez brzuszek?
U mnie nie ma możliwości żeby był mąż przy badaniach prenatalnych w tamtej ciąży też nie mógł być ani na prenatalnych ani na żadnych 😔
 
Uwielbiam Merlina!! To jest stary, ale cudny serial, lubię go odświeżać 😊 ja obecnie oglądam The Good Doctor.

Dziewczyny, potrzebuję porady... Nie wiem co robić.
Jesteśmy w trakcie remontu, nic wielkiego. Głównie szpachlowanie, malowanie ścian. Nie mamy na to urlopu, a musimy to zrobić do końca lipca, więc robimy poprawki i przygotowania po pracy, w późnych godzinach. Bardzo chciałabym pomóc mężowi w malowaniu, żeby szybciej poszło, ale właśnie... Nie wiem czy w naszym stanie jest to wskazane. Myślicie, że te nowe farby są szkodliwe? Zupełnie nie wiem co o tym myśleć, a nie chce być totalnie bezczynna :(
Myślę, że robiąc sobie przerwy możesz spokojnie malować alw najlepiej zapytaj gina. Te farby teraz mają o wiele lepsze składy niż kiedyś. Jedynie co, to mówią, żeby nie podnosić za dużo rąk do góry więc niech mąż zaopatrzy Cię w walek/pędzel na stylu/kiju, żebyś się nie przeciążala.
 
Ja prenatalne mam dopiero za 3 tygodnie. Jak zapisywałam się to pani od razu zaznaczyła że żadnych osób towarzyszących.. jak teraz nie pozwalają to na późniejszych raczej też będę musiała być sama
 
reklama
Ja po drugiej wizycie, wszystko dobrze, bobo się wierciło i machało rączkami 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20210721_174539.jpg
    IMG_20210721_174539.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 79
Do góry