reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

umówiłam się na przyszły tydzień do lekarki z lepszym usg, zobaczymy co i jak i jakby co zrobię ten potrójny test przesiewowy [emoji3]

ale mam nadzieję że wszystko ładnie będzie widać i nie będzie powodu do zmartwień


a tak z innej beczki, teściowa dzis zaszalała, kupiła pościel, kołderkę, jakieś kocyki i body [emoji2296] ja sama jeszcze nic nie kupiłam i pewnie przez co najmniej miesiąc nie kupię, a tu już się robią zapasy [emoji28] trochę odbiorą mi radość z dzieciowych zakupów, ale z drugiej strony zawsze można mieć czegoś więcej [emoji38]
Podepnę się pod post i tak z innej beczki- mówiłyście już wszystkim o ciąży czy wybranym osobom tylko?
 
reklama
Hej Mamuski, czytam w miarę na bieżąco ale brak weny na pisanie 🙈🙈 żyje już piątkową wizytą i wyjazdem na wakacje. Muszę już wszystko zacząć przygotowywać 😁 a jeszcze musze jechac na zakupy, bo brakuje paru rzeczy 🙉 jeszcze wstępnie jestem na jutro umówiona z dwoma dziewczynami z październikowek 2019 więc to forum to naprawdę super sprawa 🤗

Po za tym dziś według ostatniego usg(prenatalne) zaczęłam 15 tc i tym samym 2 trymestr 😱😊
 
A my mowilismy wszystkim poniewaz ze wzgledu na ciąze przyspieszylismy plany slubne i zapraszajac na wesele sie chwalilismy i rodzinie i znajomym zeby nie bylo pozniej ze ukrywalismy itd poza tym bardzo sie cieszymy ta ciązą i ciezko bylo nam utrzymac jezyki za zebami [emoji6] pierwsi dowiedzieli sie rodzice i rodzenstwo na urodzinach synka bylam wtedy w 9tc.
 
Podepnę się pod post i tak z innej beczki- mówiłyście już wszystkim o ciąży czy wybranym osobom tylko?
U mnie wiedzą w pracy, przyjaciółki i najblizsza rodzina. Chyba że najbliższą chwaliła się dalszej to wtedy wiedzą. Przed rodziną czekaliśmy tylko aż będzie biło serduszko, potem aż pojedziemy do domu, a ostatnio robimy to rzadko, bo aktualnie mieszkamy pół Polski dalej i w sumie jakoś w 8-9 tygodniu chyba powiedzielismy im
 
Najgorzej było na początku, jak test pozytywny wyszedł, bo miałam ochotę piszczeć ze szczęścia, pochwalić się całemu światu, że się udalo😂 ale wolałam się upewnić, tym bardziej że u nas test mógł być fałszywie pozytywny bo mam PCOS i byliśmy po stymulacji i zastrzykach. Jak sobie przypominam tamten czas to nie mogę uwierzyć, że jestem już w czwartym miesiącu ciąży 🥰🥰🥰🥰
 
reklama
Dziś Was nadrobiłam, ciężko było ale dałam rade 🤪
W życiu bym nie pomyślała, żeby ukladac siusiaka w pampersie 😯
My już po wakacjach, podróż w jedną jak i w drugą stronę zniosłam super, na wakacjach też było super, od rana do wieczora spacerowaliśmy, zwiedzaliśmy, wdychaliśmy górskie powietrze, ale trzeba zejsc już na ziemię 😂
Dziś miałam prenatalne, wszystko w normie, będzie na 90% dziewczynka 😍😍😍 Po prenatalnych powiedzielismy rodzinie, 9letnia córka od południa biega w skowronkach, że będzie miała siostrzyczkę 😍😊 I wszyscy w mega emocjach 😁
Jednak na prenatalnych wyszło mi, że pępowina jest dwunaczyniowa, więc już się zamartwiam, pomimo, że lekarz zapewniał, że nie ma się czym martwić 😔
 
Do góry