reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

@_white_wall kochana, spróbuj się nie martwić na zapas... Możliwe, że się wszystko poprzesuwało. Albo faktycznie mało dokładne USG.

Powiem Wam, że społeczność na tym forum jest cudowna, podpowiada wiele i w ogóle, ale pewnie gdybym się tu tylu rzeczy nie naczytała to byłabym spokojniejsza i spalabym spokojnie. Wiadomym jest, że każda ciąża jest inna, kazda kobieta jest inna, ale jak się czasami coś w necie przeczyta to człowiek się zaczyna nakręcać i zastanawiać się czy wszystko jest z nim ok. Keep calm i głowa do góry dziewczyny 😘

Kurde, ja mam wrażenie, że tą p. ginekolog wykopali spod lodu. Miałam wrażenie że to taka stara szkoła po prostu.
Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że dopóki nie pójdzie się do ginekologa i nie zapłaci gotówką to 💩 a nie leczenie czy prowadzenie ciąży. Może nie wszędzie, ale kurcze jeśli chodzi o Luxmed to totalnie schlsI na psy.
 
reklama
Dziewczyny z USG wiek 6t+4 i ma 7 mm ale tętno 105. Dajcie znać ile u Was miały. Z lekarzem widzę się w poniedziałek bo USG w medicover to oddzielną wizyta
 
Dziewczyny z USG wiek 6t+4 i ma 7 mm ale tętno 105. Dajcie znać ile u Was miały. Z lekarzem widzę się w poniedziałek bo USG w medicover to oddzielną wizyta
To termin chyba na końcówkę stycznia ???
Ja mam 6+2 i wychodzi mi na 31 stycznia .
Czekam jesCE do poniedziałku na potwierdzenie 💪 i zmykam na styczniowe mamuśki 🥰
 
Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do końca 6mca też przy komputerze. Wcześniej tylko dogadalam z szefową kiedy chciałabym odejść żeby zdażyla kogoś przeszkolic na moje miejsce.
ja chyba nie wytrzymam do 12tc, chyba już w piątek się córce wygadam jak będzie wszystko ok. Tez już od dłuższego czasu marzyła o rodzeństwie i dopytywała.

No to ja już po pobraniu drugiej bety, czekam na wyniki. Tak sobie właśnie mówię że musi być dobrze i w dzień to jakoś ogarniam ale nocy się budzę, zresztą przed ciąża ten cierpiałam na bezsenność, zastanawiam się czy ma to jakiś wpływ na dziecko, bo ja się już przyzwyczaiłam i nie odczuwam w dzień tego braku snu.

Gratuluję wszystkim NAM :)
ONAONAONA pięknie ciemnieją kreseczki, tez sobie zostawiłam na pamiątkę test.

Dziewczyny a chodzicie do pracy? czy już na zwolnieniu jesteście? ogarniacie może temat jak to jest ciąża i praca przy kompie, w necie coś piszą o maks 4 godzinach, ale co z pozostałymi 4? i z wynagrodzeniem?
 
@_white_wall kochana, spróbuj się nie martwić na zapas... Możliwe, że się wszystko poprzesuwało. Albo faktycznie mało dokładne USG.

Powiem Wam, że społeczność na tym forum jest cudowna, podpowiada wiele i w ogóle, ale pewnie gdybym się tu tylu rzeczy nie naczytała to byłabym spokojniejsza i spalabym spokojnie. Wiadomym jest, że każda ciąża jest inna, kazda kobieta jest inna, ale jak się czasami coś w necie przeczyta to człowiek się zaczyna nakręcać i zastanawiać się czy wszystko jest z nim ok. Keep calm i głowa do góry dziewczyny 😘

Kurde, ja mam wrażenie, że tą p. ginekolog wykopali spod lodu. Miałam wrażenie że to taka stara szkoła po prostu.
Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że dopóki nie pójdzie się do ginekologa i nie zapłaci gotówką to 💩 a nie leczenie czy prowadzenie ciąży. Może nie wszędzie, ale kurcze jeśli chodzi o Luxmed to totalnie schlsI na psy.
A w jakim mieście korzystasz z luxmedu?
 
Luxmed to dla mnie też jest porażka, wykorzystuję pakiet żeby w ciąży porobić sobie wszystkie badania laboratoryjne ale ginekolodzy mam wrażenie że to są ludzie których nigdzie indziej nie chcieli, bo albo są gburami, albo wiedza nie zaktualizowana...
 
Też mam luxmed i się właśnie zastanawiam na kogo trafię. Jak do tej pory jeden lekarz gbur na pytanie jak przygotować się do ciąży, jakie badania zrobić powiedział że nic. Byłam u innego i dostałam skierowania na różyczkę, toksoplazmoze, zalecenie szczepienia na krztusiec i cała listę innych zaleceń. Zobacze na pierwszej ciążowej wizycie czy się luxmed obroni czy będę musiała szukać kogoś "za gotówkę"...
 
dziękuję dziewczyny
pęcherzyk ma 15mm i jest też yolk sac także jest nadzieja... natomiast robiła mi usg przez brzuch, a nie wewnętrzne, więc też mogła cos źle zobaczyć może? to przecież bardzo wczesna ciąża... a owulacja rzeczywiście mogła być później, cykle mam nieregularne
Czytalam wczoraj że USG przez brzuch od 12 Tc, wcześniej TYLKO DOPOCHWOWO. A może w przyszłym tygodniu do innego kogoś.. Żeby nie zwariować? 3mam kciuki!!
 
reklama
Dla mnie też to dziwne że USG na tak wczesnym etapie nie bylo dopochwowo. Zmieniłabym ginekologa.
A co do sytuacji z brakiem seksu to lekka przesada 😁 dopóki ciąża nie jest zagrożona i masz w pełni siły i ochotę na to, to dlaczego masz sobie odmawiać? 😁🙈 Rozbawiła mnie ta sytuacja i chyba bym wybuchla śmiechem. Podziwiam za cierpliwość :)
Co do mnie beta druga dzis dala piękny wynik : 22 701,95 mlU więc czekam na odpowiedz ginekologa czy zostaje wizyta na 22 czerwca czy robimy wcześniej :)
 
Do góry