reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć Dziewczyny, chciałabym dołączyć do lutowych mamusiek 😊 Według aplikacji 5tc6d termin na 3.02

Na pokładzie mam już córkę 8lat i synka 5lat
Test robiłam 29.05, totalne zaskoczenie, beta potwierdziła

Wizytę mam 15.06
 
Ostatnia edycja:
reklama
@OliwCcia no mnie zatkało, jeszcze ta gadka o pozycjach i w ogóle. Może mnie trollowała :D
Generalnie jak teraz sobie przypomnę to co mówiła to taka dość uszczypliwa i sarkastyczna była. Ale ja w takich sytuacjach gram mega miłą i sympatyczną i ludzie chyba po jakimś czasie głupieją i schodzą z tonu.

Jestem tak padnięta po tym dniu... A jeszcze mi się tak przypomniało, że jak mówiłam jej, że mam regularne cykle i zdziwiło mnie ze owulacja się przesunęła, zagnieżdżenie też, bo mam betę niską to wyjechała do mnie "ko tak, bo żeby to zrozumieć to trzeba się znać na embriologii" 😂

Umówiłam się na USG ciążowe na 22 czerwca, prywatnie na 25 to zabiorę że sobą męża jak coś będzie widać.

@Ja_niagara witamy 😊
 
@OliwCcia no mnie zatkało, jeszcze ta gadka o pozycjach i w ogóle. Może mnie trollowała :D
Generalnie jak teraz sobie przypomnę to co mówiła to taka dość uszczypliwa i sarkastyczna była. Ale ja w takich sytuacjach gram mega miłą i sympatyczną i ludzie chyba po jakimś czasie głupieją i schodzą z tonu.

Jestem tak padnięta po tym dniu... A jeszcze mi się tak przypomniało, że jak mówiłam jej, że mam regularne cykle i zdziwiło mnie ze owulacja się przesunęła, zagnieżdżenie też, bo mam betę niską to wyjechała do mnie "ko tak, bo żeby to zrozumieć to trzeba się znać na embriologii" 😂

Umówiłam się na USG ciążowe na 22 czerwca, prywatnie na 25 to zabiorę że sobą męża jak coś będzie widać.

@Ja_niagara witamy 😊
Hahaha dobra klijentka 😂😂😂
To mamy wizytę w tym samym dniu moja droga. Ja mam 22 czerwca o 13.40 😁🥰 koniecznie daj znać po 😊
 
Cześć Dziewczyny, chciałabym dołączyć do lutowych mamusiek 😊 Według aplikacji 5tc6d termin na 3.02

Na pokładzie mam już córkę 8lat i synka 5lat
Test robiłam 29.05, totalne zaskoczenie, beta potwierdziła

Wizytę mam 15.06
Witaj :) ja według aplikacji mam termin porodu na 2 luty więc mam nadzieję że sie to niewiele zmieni 😁 o to u Ciebie juz 3 maleństwo do kochania 🥰 moja prawie 6 letnia córka juz tez doczekać się nie może rodzeństwa 😊
 
Witaj :) ja według aplikacji mam termin porodu na 2 luty więc mam nadzieję że sie to niewiele zmieni 😁 o to u Ciebie juz 3 maleństwo do kochania 🥰 moja prawie 6 letnia córka juz tez doczekać się nie może rodzeństwa 😊
Kiedyś marzyłam o trójce dzieci 😉 po drugim stwierdziłam że rodzinka już kompletna, a tu teraz taka niespodzianka 😊 ale przyjmuje to z radością, mimo ze będziemy mieć duża różnicę wieku
 
Hej chciałam się z Wami nieśmiało przywitać. :) Jestem po ciąży biochemicznej i to nasz pierwszy cykl po stracie. Nie chcę zapeszać ale wygląda na to, że tym razem się udało. Test ładnie ciemnieje beta z przedwczoraj 37 (11dpo i w dzień spodziewanej miesiaczki) właśnie jadę na powtórkę bety i koło południa będę znała wyniki. Termin w zależności od aplikacji jedne podają mi na 16.02 inne na 17.02 :-D
 

Załączniki

  • IMG_20210610_043831.jpg
    IMG_20210610_043831.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 63
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was jest
Bo Ja 6 tydzien A czuje się jak balon , normalnie puchne z dnia na dzień, na 20 par spodni dopne się w jakiś 3
Myślałam że uda mi się ukryć ciąże przez wakacje, ale zaczynam w to wątpić
Wiem ze każdą kolejną ciąże widać zazwyczaj szybciej, ale bez przesady 🙈
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was jest
Bo Ja 6 tydzien A czuje się jak balon , normalnie puchne z dnia na dzień, na 20 par spodni dopne się w jakiś 3
Myślałam że uda mi się ukryć ciąże przez wakacje, ale zaczynam w to wątpić
Wiem ze każdą kolejną ciąże widać zazwyczaj szybciej, ale bez przesady 🙈
Mam dokładnie tak samo, mój brzuch naprawdę już widać i zaczynam nosić spodnie dresowe, bo mnie dżinsy cisną 🙈 też myślałam, że trochę jeszcze będę mogła ukryć, ale wczoraj moja mama już zauważyła wiec musiałam się przyznać 🤭

U mnie to trzecia wiec pewnie dlatego 🙈
 
reklama
Mam dokładnie tak samo, mój brzuch naprawdę już widać i zaczynam nosić spodnie dresowe, bo mnie dżinsy cisną 🙈 też myślałam, że trochę jeszcze będę mogła ukryć, ale wczoraj moja mama już zauważyła wiec musiałam się przyznać 🤭

U mnie to trzecia wiec pewnie dlatego 🙈
no u mnie 4
Spodnie mnie cisną, noszę luźne bluzki bo masakra 🙈
 
Do góry